Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Oyun Oynayarak Para Kazan 2024

Anlatacağım site aslında faucet sitesi lakin bu sitelerde genelde kimse faucet yapmaz esas parayı offerwalls yaparak kazanır. Kendimin de kullandıgı sadece oyun oynayarak güzel para kazanabileceğiniz siteyi anlatacağım öncelikle siteye üye olun : Tıkla Üye Ol

Üye oldukdan sonra offers kısmından yüzlerce oyunlardan istediğimizi seçip indirip para kazanabiliriz. Şuan kolayca kazanabileceğiniz oyunu göstereyim Ayetstudios kısmında Call of dragons oyunu. Oyun oldukça basit şehrini lvl atlattır, odun topla, kömür topla, asker üret savaş vs birçok özelliği var amaç şehrinizi lvl atlattırıp belli lvllerde ödül almak. Şuan 516000 satoshi alabilirsiniz. Buda yaklaşık 5100 Tl yapıyor ve bunu 1 hafta gibi bir sürede yapabilirsiniz size kalmış. Ara ara etkinlik oluyordu ben o zaman indirmiştim oyunu o yüzden bana 1.5 kat daha fazla veriyor yani totalde 7 bin tlden fazla verecek. Oyunda örneğin 17 lvl ol 20000 satoshi al diyorya siz 17 lvl olunca anında hesabınıza geçiyor bekleme vs yok. Ben bu şekilde 10 dan fazla oyun bitirdim bu oyununda yarısındayım 3-4 güne tamamlamış olurum. İsterseniz oyun değil anket yapayım derseniz ordan bile tek ankette 2000-5000 satoshiden fazla alırsınız bunuda cpx veya timewall kısmından yapın anket yarıda bitse bile ödül veriyor. Ayrıca ben bu oyunları cepe değil pcden yapıyorum daha kolay oluyor Bluestack kullanarak. Bu siteden ciddi derece kazanan kişiler var hatta bir Türk 600,000 Tl den fazla ödeme almış. Yabancılar daha çok kazanmıştır. Ayrıca Offerwalls yarışması var günlük 120 $ dagıtıyor belli sıralamaya girerseniz 3-5 $ günlük ordan bile kazanabilirsiniz. Bu şekilde yüksek kazançlı oyunlar geldikçe haber veririm hemen indirip oynayabilirsiniz. Ben defalarca ödeme aldım bir sorunuz varsa cevaplarım herkese bol kazançlar.

Siteye Üye Olmak İçin Tıkla

Cpx ten birşey alamadık :)

Cpx bu aralar pek birşey vermiyor en iyisi kolay oyunları yapmak. Veya offers dan hangi ülkedeysen oradakiler hangi görevleri yapmıs neyi bitirmiş ne kadar ödeme almıs görebiliyorsun. Ordan bakarak yüksek birşeyler veriyorsa anketler giriyorum ama ödül 500-1000 satoshi felansa yapmıyorum. Bazen 5000 satoshilik anketler geliyor 10dk yapıp tamamlıyorum orayı takip edip.

Cpx bu aralar pek birşey vermiyor en iyisi kolay oyunları yapmak. Veya offers dan hangi ülkedeysen oradakiler hangi görevleri yapmıs neyi bitirmiş ne kadar ödeme almıs görebiliyorsun. Ordan bakarak yüksek birşeyler veriyorsa anketler giriyorum ama ödül 500-1000 satoshi felansa yapmıyorum. Bazen 5000 satoshilik anketler geliyor 10dk yapıp tamamlıyorum orayı takip edip.
Güzel taktikler hocam. Tecrübe farklı birşey. :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri