Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

P2P Hakkında

Paydece var hocam. Ancak İngilizce ya da İspanyolca bilmeniz gerekiyor, uygulamayı kullanabilmek için.

Bir de Best Wallet var. Bestweb3 yayıncısına ait bir uygulama. Oldukça da eski bir uygulama.

GitHub'a da göz atmanızı tavsiye ederim. Bazı İngilizce sayfalarda konunun tartışıldığını ve kendi aralarında ticaret yapabildiklerini okumuştum.

Her ikisi de KYC isteyebilir. Eskiden pek fazla KYC'yi takan yoktu ama çoğu ülkelerde faaliyetleri kısıtlandığı için artık KYC istemeyen bir merkezi/gayrî merkezi borsa bulunabilir mi, emin değilim.

P2P hakkında tam olarak uzman değilim hocam. Bir ara Binance ve Gateio P2P kullandım. Çok fazla verim/kâr alamadığım için bıraktım.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,402
Kullanıcılar
6,697
Son üye
ZEYNELC06
Geri