Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Parasız Proje Moon Nation Game (MNG)

moon nation game yeni oyun.jpeg

Daha önce defalarca hakkında çeşitli konular açtığım proje olan Moon Nation Game (MNG)’de yatırımcılar oldukça sabırsız. Çünkü piyasalarda hareketlilik olmasına ve en köt durumdakilerin bile hareketlenmeye başladığı şu günlerde Moon Nation Game (MNG)’de herhangi bir kıpırdanma görünmüyor.

AYI piyasasında, Bitcoin ve piyasanın genel düşüşü sürekli bahane edilirken şu anda bahane edilecek hiçbir şey kalmadı. Ama yine de Moon Nation Game (MNG) projesi gün geçtikçe kan kaybetmeyi sürdürüyor.

Elbette bu piyasanın iyi ya da kötü zamanları olabilir. Bunları herkes anlayabilir. Ancak CEO tarafından verilen çoğu sözün tutulmaması, verilen sözlerin son dakika değiştirilmesi, insanların aklıyla alay edilmesi sonucu ciddi yatırımcı küslüğü ile karşı karşıya olan bir proje. Kendisi yazılım alanından anlayan biri olabilir (Ben Todar için) ancak proje yönetmekten bir gram bile anladığını düşünmüyorum. Sürpriz faktörü sadece iyi şeyler için uygulanmalıyken, kötü/ olumsuz şeyler içinde sürpriz faktörü uygulayan bir CEO ile karşı karşıyayız.

Projenin parasının olmaması da büyük bir sorun. Sözleşme değişikliğinden dolayı eski sözleşmedeki likidite bir nebze ilaç olsa da, sözde bu boyutta büyük hedefleri olan bir proje için devede kulak kalacak boyutlarda bir para. Projenin çok büyük yatırımlar almadıkça mevcut CEO’su yönetiminde bir yerlere geleceğine inanmıyorum artık.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Başlık harikaymış. :D

Bilindik Hotbit ve Mexc borsalarında listelenmiş. Pek seçenekte kalmamış gibi... Yavaş yavaş ölüm yaklaşıyor gibi (YTD)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,176
Kullanıcılar
6,689
Son üye
SavKripto
Geri