Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Parayı Lidyalılar Token Arzını Bitci Bulmuş :) Lidya Token Ön Satış

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
445_197_520348834669887595.jpg

Türkiyenin ön satış borsası haline gelen ve akla gelen her şeyin kripto parasını oluşturan Bitci ekosistemi şimdi de parayı buldu:) Tarihte parayı Lidya krallığı bulmuş kripto tarihinde ise önüne gelen arzı yapmayı Bitci bulmuş oldu.

Bitci yeni duyurusunu yaptığı Lidya token projesi ile stake alanında kullanılabilirliği yüksek ve stake ile verilecek faizin tahtadan alınacağı yani dolaşım arzının azalacağı bir projeyi hayata geçiriyor.

Lidya token toplamda 2.500.000.000 arzı ile piyasaya çıkıyor. Ön satışta tüm arzın satış yapılacağı ve kullanıma sokulacağı açıklanırken stake olarak aktif kullanılabilirliği olacak projenin stake gelirlerinin is tahtadan alınarak dağıtılacağı açıklandı.

Lidya Token Arzı sadece kilitsiz olarak satışa sunulacak 4 Aralık günü 15:00 da başlayacak lauchpad ile kullanıcılar min. 10TLdeğerinde maksimum ise 5000 TL değerinde alım yapabilecek. Lidya token arzı için adet başına belirlenen fiyat ise 0,001 TRY olarak açıklandı.

Lidya token 8 aralık günü TRY paritesinde kullanıma sunulacak.

Yatırım tavsiyesi değildir. Bilgilendirme ve tanıtım amaçlıdır.

Valla hocam vur kaç yaşıyoruz işte Allah'tan kilitli çok kalmadı elimde hepsi eksi yaptı ilk iki taksit çıkardı gerçi parayı ama sıkıntılı yine de

Valla hocam vur kaç yaşıyoruz işte Allah'tan kilitli çok kalmadı elimde hepsi eksi yaptı ilk iki taksit çıkardı gerçi parayı ama sıkıntılı yine de
Yazık hocam iste. Tahtadan alanda vardır tepeden. Birilerinin eline verdiler tepede. Bunu kim yaptı. Sen ben yapmadık. Kasıtlı bir iş bu. Güzel bir kapı buldular, sonuna kadar kullaniyorlar.

Arasında uçurum var işte hocam. Ve tüm bunların arasında çok ciddi paralar dönüyor. Bence paranın asıl kaynagi bitciye buradan geliyor şuan. Ya da bir sorun var, döngüyü sağlamaya çalışıyorlar. Ciddi listelemeler ve sponsorluklar oldu sonuçta. Para demek hepsi.
Valla hocam geçen sene chz yedi bitciyi gaye io ve bitget dahil tüm borsalarda listelenmesini engelledi eğer o olmasa uçmuşlardı dünya kupası sayesinde

Valla hocam geçen sene chz yedi bitciyi gaye io ve bitget dahil tüm borsalarda listelenmesini engelledi eğer o olmasa uçmuşlardı dünya kupası sayesinde
Direnebilecek güçleri olacak hocam. Hepsi birbirinin rakibi sonuçta. Mesela böyle bir girisimden CHZ nin nasıl haberi oldum çünkü içeriden sürekli haber dışarı sizdiriliyor. Biz "kanka bak al uçacak" olayını çok seviyoruz. Meslek etiği var ve bunu söylememek gerekiyorsa soylemeyecekler.

İşte sıkıntı orda hocam
Hocam benim seneler önce yazdığım yazıyı okumussundur. Ben nasıl öğreniyorum bittrex ye listelenecegini. Ki adını yeni duydum o zaman bitcinin. Seviye o. Benim kulağıma çalan kişide kriptonun K sinden anlamaz o anda. Haberi duymuş bana söyledi. Sonra CEO çıktı soyledi. Borsalar hiç sevmez böyle işi, şişmiş projeyi almak istemez. Kendileri şişirmek ister.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,212
Kullanıcılar
6,693
Son üye
regtrader
Geri