Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Paribu Kapanır mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H

Hüseyin88

Misafir
Selam Herkese
(Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir)

Kripto para piyasasından özellikle ülkemizde arka arkaya alınan haberlerlerden sonra gözler haliyle Paribu şirketine çevrildi.
Herkesin aklında tek soru. Acaba kapanır mı? Paribu Güvenli mi?

2017 yılından bu yana kripto para alım-satım platformu olarak hizmet eden Paribu, ülkemizde en çok kullanılan kripto para uygulamaları arasında hemen hemen zirvede diyebiliriz.
Tabi Thodex ve VeBitcoin’in kapanmasından sonra insanlar ister istemez panik içerisinde. Kimisi parasını çekiyor, kimisi güvenilir olduğu inancına devam ediyor. Şu bir gerçek ki ülkemiz de ne zaman ben olacağını bilemiyoruz. Hele ki böyle bir ortamda

Öncelikle bilmeyen arkadaşlarımız için Paribu 2015 yılında ön hazırlık çalışmalarına başlanmış olup 2016 da kurulmuş ve 14 Şubat 2017 de kullanıma sunulmuştur.
Hızlı ve tümüyle güvenli olarak ifade edilen Paribu, Bitcoin olmak üzere bir çok kripto para için alım satım imkanı sunuyor. CEO’su Yasin Oral’dır.

KRİPTO PARALARA DÜZENLEME
Thodex ve VeBitcoin’in kapanmasından sonra pek çok mağduriyetin yaşanmasıyla kripto para piyasası daha fazla sorgulanmaya başlandı. Konuyla ilgili açıklamak yapan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Cemil Ertem de en kısa süre içerisinde yapılan düzenlemelerin uygulamaya alınacağını ifade etti.
Bu ifade den sonra tabi şirketlerin hareketleri nasıl değişir bilinmez ama kesinlikle bir düzenlemenin olması şart. En azından kullanıcıların hareketleri veya para giriş çıkışının bir sigortası olabilir. Hem bu şekilde iki tarafta zarar görmez. Tabi bu arada devletinde bir kazancı olacak.

Pirince Giderken Evdeki Bulgurdan Olmayın!

Hangisi olursa olun hiç birinin kapanmayacağının garantisi yok. Açıkçası bu ceoların açıklamaları benim için pek bir şey ifade etmiyor. kapatıp gittikleri zaman kimse doğru düzgün bir hak talep edemiyor önümüzde yakın zamanda yaşanmış iki taze örmek var, hep beraber bekleyip göreceğiz. Bence yapılacak en güzel şey araştırmadan etmeden merdiven altı borsalarda işlem yapılmaması vebitcoin denilen borsayı ben tükkanı kapatıp manşet olduğunda duydum. hiç kimse parayı çöpten toplamıyor dikkatli olmak lazım

genellikle yaptığım, bazı coin madenciliğinden kazandıklarımı aktarıyorum borsalara madenciliği aktif olan iki tane coin var oradan kazandığımı borsaya aktararak yatırım yapıyorum paramı borsalara yedirmek istemiyorum bu yüzden bu yolu kullanıyorum... Tabiki şu anda her borsada kapanma riski var. Çünkü insanlar elindeki coinleri paraya çevirme eğilimindeler.

Kapanacağını düşünmüyorum ama %100 de hiçbir şeyin garantisini veremeyiz tabi ki de, fakat bu sıralar borsada düşüşler yaşanıyor ve yapılan açıklamalarda ileriye dönük olarak çokta iç açıcı değil. Borsa riskli bir yer, garantiye almak gerekiyor işini.

Kapanacağını düşünmüyorum. Thodex örnek diyeceksiniz. Thodexten ele alacak olursak bu yapının sağlam bir desteği hatta sırtına duvarı yoktu. Home office çalışarak tıpkı tosuncuk gibi tokatlamak istedi ve yaptı. Paribu ise direkt devlete bağlı olarak kuruldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,187
Kullanıcılar
6,691
Son üye
Hancoin
Geri