Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Payment Gateway Projesi

Merhabalar, uzun bir süredir aklımda Ödeme ağ geçidi projesi yürütmek var. Anonim olarak hizmet veren bir çok ağ geçidi yüksek komisyonlar ile gerçekten iyi kazanıyorlar.

Sağolsun youtubedeki videolar çok işime yaradı SatoshiTurk.com un. Fakat bazı yerlerde fikirlerinize ihtiyacım var.

Örneğin eth - bnb - sol - tron - ada gibi bir çok ağı node ile dahil etmek hem maddi olarak hem de iş yükü ve bakımı olarak çok zahmetli.

Fikirleriniz benim için önemli daha önce bu işe girmiş veya girmeyi düşünen varsa fikir alışverişi yapmaktan mutluluk duyarım.

kafamı karıştıran kısım node leri kullanmadan wallet adresi oluşturup gelen ödemeleri postback yapabilirmiyiz?

node' olmadan veritabanında saklayacağımız keyler ile transfer'ler mümkünmü?

Passimpay, paykassa vb bir çok ödeme ağ geçici kendi nodeleri ile mi çalışıyorlar?

php 8.1 + smarty template 4x engine ile geliştireceğim.

2017 yılında ben bu sistemi BTC,LTC,DOGE,XRP gibi coinler ile farklı bir şekilde yaptım.

Hızlı tepki ve güveniliri data transferi için kendi düğümünüzü kurmanız sağlıklı olacaktır.
Maliyetler çok yüksek farkındayım fakat öncelikle bir adet Coin ile başlangıç idealdir.

Ayrıca video altındaki soruyu soran siz misiniz?

2017 yılında ben bu sistemi BTC,LTC,DOGE,XRP gibi coinler ile farklı bir şekilde yaptım.

Hızlı tepki ve güveniliri data transferi için kendi düğümünüzü kurmanız sağlıklı olacaktır.
Maliyetler çok yüksek farkındayım fakat öncelikle bir adet Coin ile başlangıç idealdir.

Ayrıca video altındaki soruyu soran siz misiniz?
evet bendim hocam. Peki bulut sunucularımı yoksa co-location mı önerirsiniz. Şimdilik 1 adet node ile localde geliştirip testler yapacağım buradan gelişmeleri paylaşırım

her şeyi localde yapın videolardaki gibi bulut falan kullanmayın hocam

kafanıza takılan bir şey olursa lütfen sormaktan çekinmeyin.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,177
Kullanıcılar
6,689
Son üye
SavKripto
Geri