Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Paypal Kurucu Ortağı Sözünde Durmadı

blok.jpg

Dünyanın en popüler ödeme yöntemlerinden biri konumunda bulunan Paypal'ın kurucu ortağı olan milyarder Peter Thiel, kendi risk sermayesi şirketi Founders Fund ile kripto para sektörüne adım atmıştı. Yaklaşık 11 milyar dolarlık kripto varlığa sahip olan şirket varlıkları için Peter Thiel 8 yıl tutacağını açıklamıştı.

Kripto para piyasasının sert düşüşleriyle beraber AYI piyasasının hakim olması neticesinde pek çok yatırımcı bu sektörden uzaklaşmıştı. Bu yatırımcılar arasında söz vermiş olmasına rağmen Peter Thiel'de var. 2022 yılının mart ayında set düşüler ile beraber elindeki kripto varlıkların büyük kısmını satan Peter Thiel, çok az bir kripto varlık ile yatırımlarına devam ediyor. Bahse konu miktarın kayda değer bir miktar olmadığı özellikle belirtiyor.

İlk Bitcoin yatırımı 2014 yılında yapan Peter Thiel, elindeki kripto varlıkları AYI piyasasında çıkarmasına rağmen 1,8 milyar dolar kar elde etmiş oldu. Sattığı kripto paraların maliyeti tam olarak bilinmemekle beraber, 2014 yılında Bitcoin alımı değerlendirildiğinde, çok düşük maliyetlerle kripto paraların toplandığı değerlendiriliyor. Peter Thiel'in yatırımının büyük çoğunluğunu Bitcoin oluşturuyordu.

İkinci bir JP Morgan vakası. Almayız satmayız dedikten sonra 180 derece dönüşler görüyoruz. Alıştık mı şahsen ben alıştım 🥳

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,196
Kullanıcılar
6,696
Son üye
CryMsty
Geri