Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

"PayPal Önümüzdeki Aylarda Kendi Kripto Para Girişimini Oluşturabilir" -Meltem Demirörs

Bonarous

Korgeneral
Coinshare CSO Meltem Demirörs, PayPal'ın Bitcoin'i destekledikten sonra kendi kripto para birimini başlatabileceğine inanıyor.

Meltem Demirörs: PayPal kendi kripto para birimini başlatabilir!

Coinshare'in CSO'su Melotem Demirörs'e göre PayPal, kullanıcılar ticaret yapmak için Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto para birimlerine eriştikten sonra yıllarca kripto para birimlerini güvence altına aldı. Meltem Demirörs, müşterilerin Bitcoin ve bir miktar Altcoin (Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash) satın almak için PayPal kullanabileceğini bildirdi. Coinshare ayrıca STK'ların Bitcoin ve PayPal hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Meltem Demirörs, PayPal'ın 300 milyon dollarlık bitcoin bulabileceğini iddia ederken, Meltem Demirörs PayPal şirketlerinin 300 milyon aktif kullanıcısı olan bir Wenmo uygulaması olduğunu iddia ediyor. Çoğunun Bitcoin'i kullanmayı hedeflediğini düşünüyor. İstatistiklere göre, dünyanın dört bir yanındaki yeni nesil, özellikle ABD ve İngiltere'de bir yatırım seçeneği olarak kripto para birimlerini seçen yaş grubudur.

CoinShares CSO: Bunun önümüzdeki altı ila on iki ay içinde gerçekleşmesine şaşırmam!
CoinShare CSO, PayPal'ın çok sayıda kullanıcı nedeniyle yalnızca kripto para birimleri ve bitcoinlerle etkileşime girebileceğini iddia ediyor. Microstrategy ve Square gibi bazı büyük şirketler daha önce bütçelerinin büyük bir bölümünü Bitcoin'e harcamıştı. Libra Derneği'ne katıldı ve PayPal'da büyük bir küresel kripto para birimi projesine katıldı. Ancak geçen yılın sonunda PayPal bu dönemi terk etti. Bu gelişmeler ışığında, STK Coinshares şunları söyledi:

PayPal'ın kendi kripto para birimlerini başlatmasının bir yolu olduğunu düşünüyorum... Bunu yirmi ay önce görmüş olsaydık, yeterince yatırım yapardım.

Açıklamalar, Meltem Demirörs'ün PayPal'ın ABD doları desteğiyle sabit bir dolar teklif ettiğine inandığını gösteriyor.
 
Paypal'ın ülkemizde yasaklandığında, Maliye bakanı Mehmet Şimşek açıklama yapmıştı.
Bütçemizde 20 Milyar fazla var nereden geldiğini bilmiyoruz demişti, Paypal ve Diğer Ödeme sistemleri ile ülkeye giriş yapan paralardı bunlar,
Sonuç ne oldu Onu yasakla bunu yasakla bastır, Bize faydası olan her şey yasaklandı UBER gibi, Derin konular.
Keşke yasaklanmasaydı. Keşke güzel olan şeyleri ülkemiz değerlendirmeyi bilse..
Youtube yasaklandı dönem dönem, Şuan zoom üzerinden canlı ders veriyor Eğitim Görevlileri, anlatabilmişimdir umarım.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,352
Mesajlar
62,637
Kullanıcılar
6,675
Son üye
bahadirkilic
Geri
Üst