Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Pi Coin - Pi Network Dolandırıcılığı - Scam

Pi Coin - Pi Network Dolandırıcılığı - Scam

Arkadaşlar detay açıklama falan yapmaya gerek yok.
Bu ponzi ekip yıllardır insanlara mobil reklam izleterek para kazanıyor.
İnsanların kısa yoldan zengin olma hayalini nasıl kullandıklarını neden kimse anlamıyor.
Yıllar olmuş adamlar tıkır tıkır götürüyor parayı sizde alet oluyorsunuz :)
Yapmayın.
Pi Coin Dolandırıcılığı ( Pi Network Dolandırıcılığı ) artık bilinen bir şey neden halen devam ediyorsunuz.

Son düzenleme:
O kadar popülerdi ki, kripto dünyasıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan arkadaşlarımdan bile duydum. Bana soruyorlardı bu Pi nedir, iyi midir, kötü müdür diye. Onlara direkt uzak durmalarını söylemiştim biraz kurcaladıktan sonra.

Kripto paraları çıkmamış mıydı? Ben Pi Coin'i babamdan öğrendim mesela :) Nedir bu diyip duruyordu. Tanıdığım 40-50 yaş arası herkes kullanıyor. Bir süre tanımak için kullandım ama çok kötüydü. Sürekli güncellemeleri erteliyorlardı. Ben de silip bir daha kontrol bile etmedim.

Kripto paraları çıkmamış mıydı? Ben Pi Coin'i babamdan öğrendim mesela :) Nedir bu diyip duruyordu. Tanıdığım 40-50 yaş arası herkes kullanıyor. Bir süre tanımak için kullandım ama çok kötüydü. Sürekli güncellemeleri erteliyorlardı. Ben de silip bir daha kontrol bile etmedim.
Ben birşey çıkacağını sanmam bu projeden. Ters köşe yaparsa bilemem.

Pi coin ile ilgili çok yeni bilgi sahibi olmaya başlamış biriyim.Burda haberlerden ve bu koinin kendi uygulamasındaki yazışmaları incelediğimde aslında anladığım şuan bu koini listeyen platformların yaptığının yanlış olduğudur.Burda ya bu koinin patronları el altından bu koini orda listeliyor yada bir oldu bittiye getirme cabası var.

Son yapılan açıklamalar ile ocak sonuna kadar mainet açılacak deniyor kyc ile ilgili problemleri aşamadılar askıda kalan çok var zaten ilk günden itibaren 2023 yılında deniyordu. Fakirin umudu işte açılırsa güzel kazanırız diye düşünyüroz

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,249
Kullanıcılar
6,718
Son üye
yuzarsifmann
Geri