Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Pokemon'dan Esinlenen Proje Yükselişte

axie-infinity.jpg


Yakın zaman önce Binance Launchpool üzerinden piyasaya sürülen ve bir zamanlar ülkemizde de popüler olan çizgi filmi Pokemon'dan esinlenen Axie Infinity (AXS) piyasaya sürüldükten kısa süre sonra 10 milyon dolar piyasa değerine ulaştı. Bu yazının yazıldığı anda bile %50'nin üzerinde sadece bugün değer kazanmayı başaran Axie Infinity (AXS) proje yardımcı olan ve güç sağlayanların dijital hayvan toplaması şeklinde bir sistem ile çalışıyor. Bu sayede de kazanç sağlanabiliyor.

Görünüşte farklı bir proje izlenimi çizen Axie Infinity (AXS), halihazırda traderların ilgisini çekmiş durumda. Bu ilginin ne kadar süreceği ya da fiyat durumunun nerelerde olabileceği bilinmez ama, oyun içerisinde arazi sahibi olmadan , çeşitli karekterler ve eşyaların blockchain üzerinden takasına imkan veren projenin şu an sağlam destekçileri olduğunu söyleyebiliriz. Bu firmaların başında Delphi Digital geliyor. Kripto para araştırma firması olan Delphi ile beraber Dünyaca ünlü kripto para borsası Binance'den çıkış yapmış olması da bir başka destek göstergesi.

Oyun İncelemesi:

Axie Infinity, blockchain tabanlı ve oynadıkça Small Love Potion (SPL) kazandığınız bir oyun. Bu oyundan kazanç sağlayabilmek için kesinlikle SPL'lere sahip olmanız gerekiyor. Axie'leri yani oyun içindeki Pokemon benzeri karakterlerin ticareti ya da u karakterleri üretmek istiyorsanız SPL sahibi olmalısınız. Bu SPL'leri satın alabilirsiniz. Sadece oyunu oynayarak yüzlerce SPL kazanmak mümkün kılınmış ve bu SPL bir değeere sahip. Satışını yaparak gelir elde edilebiliyor.

Oyunu oynamaya başlayabilmek için 3 Axie'e sahip olmanız gerekiyor. Karıştırmayın. Axie Infinity (AXS)'den bahsetmiyorum. Oyunun içerisindeki Pokemon benzeri ve oyuncular tarafından üretilebilen karakterlerden bahsediyorum. bunlara sahip olmak için Axie Infinity Market kanalını kullanabilir ya da diğer oyuncular ile iletişime geçip direk satın alabiliriniz.

Oldukça detaylı ve detaylandırılmaya devam eden bir oyun. Eğer Pokemon GO'da olduğu gibi en başta Pokemon ararken uçurumdan düşenlerin bile olduğu furya benzeri durumdayken sonrasında kaybolup gitmezse, temelinde eğlenceli bir proje.

Kaynaklar: Coinkolik, Medium, Axie Infinity (AXS) resmi web sitesi.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,186
Mesajlar
59,556
Kullanıcılar
6,725
Son üye
sefaclr
Geri
Üst