Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Popüler Altcoin, Google’ın Ağa Katılmasıyla Yükselişe Geçti!

ant

Uzman Çavuş
Popüler platform U.today’in haberine göre Block.one, platform ile paylaştığı bir basın açıklamasında küresel bulut devi Google Cloud’un EOS topluluğuna katılmayı ve EOS ağında bir “Block Producer” olmayı planladığını açıkladı.

Google Cloud’un katılımı, EOS için önemli bir kilometre taşı olabilir
Google Cloud, EOS ağında bir blok üreticisi (BP) adayı olmayı hedefliyor. Bu hedefini gerçekleştirdikten sonra, küresel bilgi teknolojileri devi, BP’lerinden biri olma yolunda adımlar atarken EOS’tan yararlanacak. Google Cloud topluluğa katılarak, blockchain teknolojisini şimdi kullanan ve gelecekte kullanmayı planlayan şirketlerin gerçekten de depolanan verileri korumasını ve kullanıcıların sorunsuz bir şekilde erişmesini sağlayacak.


Google Cloud, EOSIO blockchain’inden yararlanacak
Basın açıklamasında Block.one ekibi, Google Cloud’un kendilerine katılma kararını sıcak bir şekilde, memnuniyetle karşıladıklarını belirtti ve bunun, EOS ağı için büyük bir başarı olduğunu söyledi. Block.one CTO’su Dan Larimer’e göre Google Cloud altyapısını Block.one’a sağlamaya devam edecek.


Ayrıca blockchain devinin Google Cloud’un blockchain’in tüm avantajlarından yararlanmasını sağlayacağını belirtti. CEO Brendan Blumer şu ifadeleri kullandı:

“GOOGLE CLOUD EKİBİ, GELİŞEN EOS TOPLULUĞUNU ANLIYOR VE ÜZERİNE İNŞA ETTİĞİ YÜKSEK PERFORMANSLI EOSIO TEKNOLOJİSİ, BLOCKCHAİN ENDÜSTRİSİNE EN İYİ GİRİŞ NOKTASINI OLUŞTURUYOR. GOOGLE CLOUD’U EOS TOPLULUĞUNA DAVET EDİYORUZ VE EOS AĞINA KATKILARINDAN DOLAYI HEYECAN DUYUYORUZ.”
Google Cloud’un BP olması için ne gerekiyor?
EOS ağında bir blok üreticisi olmak için token sahiplerinin Google Cloud lehine bir seçim yapması gerekiyor.

Popüler altcoin EOS’in fiyatında yükseliş!
Google Cloud’un blockchain’e katılım haberi, altcoin EOS’a yaramış gibi görünüyor. Bir süredir 2,50 dolar civarında işlem gören EOS, haberin ardından %15,6’lık keskin bir yükseliş kaydetti. CoinGecko verilerine göre kripto para, yazım sırasında 2,91 dolardan işlem görüyor.
 
Normal bir kripto paranın bu haberle 2ye hatta 3 e katlanması gerekiyordu. İnsanlar mevzu EOS olunca temkinli yaklaşıyor. Merkeziyetsiz anlayıştan uzak olması da bunun başlıca nedeni görünüyor.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,352
Mesajlar
62,638
Kullanıcılar
6,675
Son üye
bahadirkilic
Geri
Üst