Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Popüler Altcoin Mainnet Duyurusuyla İvme Kazandı

swipesxp2.png

Swipe’ın SXP token’ının fiyatı, Swipe Governance’in (SG) akıllı sözleşmelerinin CertiK tarafından başarıyla denetlenmesinin ve SG’nin ana ağ dağıtımının hazırlanmaya başlanmasının ardından; yazım sırasında 1.29 dolardan 1.69 dolar seviyelerine yükseldi ve %25’lik bir sıçrama yaptı.

Twitter’da yayınlanan bir duyuruya göre Swipe Governance’in akıllı sözleşmeleri VertiK tarafından başarıyla denetlendi ve Swipe Governance’in ana ağının 2 Ekim Cuma günü uygulanması planlanıyor.

Tweet, Swipe Governance protokolünde SXP token sahiplerinin; Swipe ağı aracılığıyla kripto para biriminin gelişiminin çeşitli parametrelerini oylamasına ve kontrol etmesini sağlayacağına işaret ediyor.

Duyuruya yanıt veren bazı kullanıcılar, projeye olan inançlarını geri kazandılar ve şimdi “süper boğa görünümü” paylaşıyorlar. Diğerleri ise resmi açıklamadan önce SXP token’ının fiyatının artmaya başlaması nedeniyle haberin bir yerlerde sızdırılmış gibi göründüğüne dikkat çekti.

Swipe Token’ın arkasındaki kod, özellikle CertiK tarafından zaten denetlenmişti. Geçen yıl yayınlanan bir duyuruda Swipe, denetimin SXP token’ının “en kritik güvenlik açıklarından bazılarına karşı güvenli” olmasını sağlamak için yapıldığına işaret etti.

Ekip, token’ın “ağ yakıtının merkez parçası ve Swipe tarafından sağlanan hizmetleri almanın yolu” olarak nitelendirdi. Duyuru CertiK denetimleri, hataları ve güvenlik açıklarını kontrol etmenin ötesine geçen ve “bir programın kaynak kodunun spesifikasyonlarını karşılayıp karşılamadığını kontrol etmek için katı matematiksel teoremlerden yararlanan” Formal Verification ile gerçekleştirir.

Binance’in SXP listelemesiyle tüm zamanlar rekoru kırılmıştı
Swipe Governance denetim duyurusu, token’ın fiyatında düzeltme başlamadan önce SXP fiyatının 1,8 dolara kadar çıkmasını sağladı. Token, önde gelen kripto para borsası Binance’in Swipe’ı açıklanmayan bir meblağ karşılığında satın almasından bir ay sonra; Ağustos ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4,3 dolara ulaşmıştı.

Binance Swipe’ı satın alıp SXP token’ını listelemişti. Kripto para borsasının firmayı satın alması, kullanıcıların Visa’nın kabul edildiği her yerde kripto para ile ödeme yapmalarını sağlayan banka kartı olan Binance Visa Card ile ilgili olabilir.

Binance Visa Card, Swipe teknolojisini kullanıyor ve bu ayın başlarında Avrupa Ekonomik Alanında kullanıcılara sunuldu.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,259
Mesajlar
61,845
Kullanıcılar
6,697
Son üye
ibrahim6314
Geri
Üst