Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Probit %30 referans ödülleri nedir nasıl alınır ?

LeoVinci

Üstçavuş
kk.jpeg

ProBit Global tokeni olan prob token bildiğiniz gibi ProBit etkinlikleri sayesinde yükselmeye doyamıyor ATH sine çok az kaldı diyebiliriz. Bunu bu türlü geliştiren şey ise yapılan etkinlikler ve firmanın gün geçtikçe daha da büyümesi olduğunu söyleyebilirim. Şuan da 0.455 $ üzerinden fiyat gören prob token daha önce stake de edilebiliyordu fakat şuanda o stake ödülleri kalktığı için aşağıda ki gibi bir etkinlik yapmışlar çok başarılı ve güzel bir zeka ürünü buyrun beraber okuyalım.

ProBit Global kullanıcılarına, arkadaşlarını tavsiye edip, tavsiye ettikleri kişinin gerçekleştirdiği alım satım ücretinin %10-30'unu ödül olarak alabilecekleri bir referans programı sağlar.

*Referans bonusu tutarı

Referans bonusu miktarı, kaç PROB stake yapılarak %10-30 arasında değişecektir. Ne kadar çok stake yaparsanız, referans bonusunuz o kadar yüksek olur!

%30 referans bonusu alacağınızdan 100,000 PROB stake yapmanız önerilir.

*Referans bonusu dağıtım süresi

Günlük referans bonusları ertesi gün Kore saati ile 0:00-24:00 arasında dağıtılacaktır. Ödüllerinizi, dağıtım geçmişinize erişerek görüntüleyebilirsiniz: https://www.probit.com/en-us/user-center/history/distribution

*Nasıl arkadaş tavsiye edilir

1. Giriş yapın ve sadece size özel olan referans kodunuza buradan erişin: https://www.probit.com/en-us/referral
  2. Referans kodunuzu arkadaşlarınızla paylaşın.
  3. Arkadaşlarınız kayıt olurken sizin kodunuzu kullanıp giriş yaptıklarında hazırsınız demektir.

*Koşullar

• ProBit Global referans kodları kullanılan özel platforma özgüdür.
  • Tavsiye edilen kişi ProBit Global'e kayıt olduğunda, işlem yapılan platformdaki tüm alım satım ücretleri dağıtılan tavsiye bonusuna yansıyacaktır.
  • Düzensiz ya da gayri meşru bulunan alım satım işlemleri referans bonusunda geçerli olmayacaktır.
  • Referans bonusları, alım satım rekabetlerinde kullanılan işlem çiftlerinde veya PROB, işlem ücreti ödemek için kullanılırsa geçerli değildir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,182
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri