Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Profesör Nouriel Roubini (Dr. Kıyamet) Yatırımcıları Uyarıyor

Ekran Görüntüsü (385).pngDr. Kıyamet olarak tanınan ve yatırımcıların yakından bildiği Profesör Nouriel Roubini, Bitcoin ile ilgili olarak yatırımcıları uyarıyor.

Haber sitesi coinkolik kaynaklı habere göre, Bitcoin'in 19 bin dolardan 16 bin dolarlara gerilemesinden sonra açıklama yapan bu ünlü isim, yatırımcıların balinalar olarak bilinen büyük yatırımcılar tarafından aldatıldığını bildirerek, Bitcoin yatırımlarını hileli işlemlerin olduğu bir kumarhane deneyimine benzetti.

Ekran Görüntüsü (387).png


Twitter üzerinden yatırımcıları uyarmaya devam eden Dr. Kıyamet, Bitcoin'in bir para birimi olmadığı gibi pörtföyler de de yeri de olmaması gerektiğini bildirdi. Ölçeklenebilir bir ödeme aracı olmadığı ve çok fazla manipüle edildiğini bildirdiği Bitcoin'in, sıfır gerçek değere sahip olduğunu iddia etti. Şimdiye kadar Bitcoin hakkında bir çok iddia ortaya sürülmüş olsa da , Profesör Nouriel Roubini nin iddia ve görüşleri oldukça karamsar bir tablo çiziyor.

Ekran Görüntüsü (389).png


--Yatırım tavsiyesi değildir. Görsel haber kaynağından alınmış olup , yapılan inceleme aynı haber kaynağından derlenmiştir. ---
 
Bu adam neden dönüp dolaşıp sürekli Tehter ve Bitmex olaylarından bahsediyor ki... Karalamak için başka bir dayanak yok. Tether bana göre de balon, evet. Herkes biliyor bunu.

Özüne bakarsan bu adamın açıklamalarının da bir değeri yoktur. Bu adama değer biçen ona inananlardır. Biz de Blockchain tabanında Bitcoin'e inandık ve Bitcoin değerli oldu. Uzatmanın ne anlamı var!
 
Bu insanlar bu açıklamaları yaparken oldukça büyük bir maddi kaygı ya da kazanç ile yapıyor bunları. Bu bariz belli.
Kesinlikle katılıyorum. Birkaç cümle yazıp ortalığı karıştırmaları için birileri maaş bağlıyor bunlara. Hal böyle olunca kendi fikirleri de olmuyor söyledikleri. Ben bu adamın Bitcoin'e büyük yatırım yaptığı konusunda iddiaya girerim. :D
 
Geçenlerde haberlerde çıkmıştı, bitcoin de haberlerin tersi oluyor gibisinden. :) daha yeni tespit etmişler arkadaş. :)
Her zaman böyledir ki. Fiat birimler için de böyledir. İnsanların psikolojisi ile oynayıp parayı kapıyorlar.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,265
Mesajlar
61,919
Kullanıcılar
6,693
Son üye
qwerty
Geri
Üst