Neler yeni

profitcentr.com - Çok yüksek güven dereceli Ptc

haluk

Albay
Katılım
17 Eki 2020
Mesajlar
1,196
Tepkime puanı
468
Puanları
1
Konum
Türkiye
BNB
0.00023226
Cinsiyet
Erkek
profitcentr.com ...
Yaklaşık olarak 12 yıldır faaliyet gösteren ,piyasa güveninin en yüksek olduğu, ödemelerini aksatmadan yaptığı ispatlanmış elit ptc sitelerinden birisi .

Kazanç için çeşitli yollar ;

Sörf siteleri ---- Her gün ziyaret edebileceğiniz , reklam verenlerin sitelerini izleyerek kazanç elde edeceğiniz bölümdür.
Mektuplar ----- Gösterimde olan e postalara erişim yaparak , basit güvenlik sorusunun cevabını vererek kazanabilirsiniz.
Görevler ---- Kazanç için çok farklı görevleri bir arada bulacağınız bölümdür . Ve yine en yüksek ücret alabileceğiniz işler bu bölümde listelenir.. Daha yüksek kazançlar için her gün ziyaret edip yeni görevleri aramak kazançlarınız için iyi bir yöntemdir. Bu bölümdeki işleri yaparken , youtube ,ınstagram tik tok vs gibi sosyal medya hesaplarınızın olması (fake hesaplarda olabilir ) işinize yarayacaktır.
Testler ---- İş verenlerin , izlemenizi istediği yolu izleyerek size soracağı basit bir soruyu cevaplayarak kazanabilirsiniz.
Yarışmalar ---- Yönlendirme yarışması vs. türü yarışmalarda dereceye girmeniz hainde kazanç elde edersiniz.
Youtube ----- Bu sosyal medya ile ilgili , abone olma -beğeni bırakma gibi basit işler yaparak kazanabilirsiniz.

Sitede bir nevi rütbe gibi düşünebileceğiniz seviye sistemi var . Seviyenizin yüksek olması , daha yüksek ödüllü işlere ulaşmanızı sağlayacağı gibi günlük para çekme limitinizi dahi etkileyecek bazı özellikler barındırır.

Minimum para çekme işlemciniz ve seviyenizle bire bir ilgilidir. 2 - 50 ruble arasında değişir.
Para çekmek için kullanabileceğiniz işlemciler ; Payeer ,Yandex money , Web Money , Perfect Money , Cep telefonu , Qıwı .

Sitede inceleme yapmak isterseniz , normal link ;

 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
12,487
Mesajlar
54,353
Kullanıcılar
6,510
Son üye
İlhan
Üst