Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ravencoin (RVN) Rallisi

BTC'nin yükselişi genel olarak altcoin'leri bir miktar baskılıyor ve risk iştahını geri çekiyor diye düşünüyorum. RVN'de bundan nasibini alıyor haliyle. Bir de bu adamlar zaten tamamen yazılıma odaklanmış bir grup. Marketing v.b işlerle hiç uğraşmıyorlar. Biz yürüyoruz katılan katılsın bakış açısına sahipler. Bakalım önümüzdeki iki gün ne yapacağı belli olacak gibi duruyor. Hacimle birlikte 0.19720 direncini kırıp bir süre tutunursa önü açık olabilir.

Yatırım tavsiyesi değildir.

0.194$, 0.21$ seviyelerine ulaşabilirse güzel bir yükseliş izleyebilir direnç noktalarına göre. Sizler de kendi yorumunuzu yapın. Yorumum yatırım tavsiyesi değildir.

Hayırlı olsun :)

Screen Shot 2021-04-14 at 12.54.17.png

tepeden değil ama yolundan faydalandık, şans eseri bir miktar almıştım orta vade için ama bugün içerisinde bütün emirler geldi 0.20 den beri satıyorum

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,329
Kullanıcılar
6,680
Son üye
Eren11
Geri