Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

tv de görmedim ama internet te coin ve borsa haberi yapan tüm sitelerde var haberi tabiki ilk sayfa sonuçlarında bizde varız hocam :D
Valla hocam ilk sayfaya çıktığımız, her yerde haber olan çok coin/token gördüm. Hüsranla bitmeyenini görmedim.

Ancak bu kendi ağını yapacağını da belirtiyor. Şirket büyük. Bunu yapabilecek maddi kaynağa sahip.

Tüm bunlarla beraber insanlar tercih edebilir.

Valla hocam ilk sayfaya çıktığımız, her yerde haber olan çok coin/token gördüm. Hüsranla bitmeyenini görmedim.

Ancak bu kendi ağını yapacağını da belirtiyor. Şirket büyük. Bunu yapabilecek maddi kaynağa sahip.

Tüm bunlarla beraber insanlar tercih edebilir.
işte hocam sıkıntı olarak şu var PRB de yüksek fiyattan arz oldu ancak paribu ilk listelemede pump yapabildi, bitci her hafta bir arz yapıyor ilk listelemede pump yaptırıp ön satışa katılanı mutlu ediyor sonra ara ara pumplar ile yatırımcı çekebiliyor. Bitexen de hangi ön satışa girdiysem zarar ile çıktım :D şu kirpto alanında yaptığım tek zarar hep bu borsadan acaba neden bende mi var borsa da mı var bilemedim :D

işte hocam sıkıntı olarak şu var PRB de yüksek fiyattan arz oldu ancak paribu ilk listelemede pump yapabildi, bitci her hafta bir arz yapıyor ilk listelemede pump yaptırıp ön satışa katılanı mutlu ediyor sonra ara ara pumplar ile yatırımcı çekebiliyor. Bitexen de hangi ön satışa girdiysem zarar ile çıktım :D şu kirpto alanında yaptığım tek zarar hep bu borsadan acaba neden bende mi var borsa da mı var bilemedim :D
Çok farklı değiliz hocam. İlk girdiğim birkaç ön satıştan güzel kar aldım sonra tamamen zarar.

Sonrada uygulama sil :)

Çok farklı değiliz hocam. İlk girdiğim birkaç ön satıştan güzel kar aldım sonra tamamen zarar.

Sonrada uygulama sil :)
o değilde çarktan şimdiye kadar 2000 den fazla kazanmışımdır hepsini yine çarkta harcadım ona çok yanıyorum hocam ha bire 1 exen kilitle bir exen yak deyip çark çeviriyorum 4 kaldı ikinci sıradakilerden bile 3-4 tae geldiği oluyor ama son dört gelmiyor kazananlar nasıl kazanıyor acaba

o değilde çarktan şimdiye kadar 2000 den fazla kazanmışımdır hepsini yine çarkta harcadım ona çok yanıyorum hocam ha bire 1 exen kilitle bir exen yak deyip çark çeviriyorum 4 kaldı ikinci sıradakilerden bile 3-4 tae geldiği oluyor ama son dört gelmiyor kazananlar nasıl kazanıyor acaba
İlgilenmiyorum desem hocam :) kazanan nasıl kazanıyor tahmin etmek zor değil. :)

Birde chat bölümü olaymış iyi olurmuş. Konu altında sohbet etmeye çalışıyoruz. Bir şey söyleyecen söyleyemiyosun çünkü coin altında başka coin konuşmuş olacaksın. Bir grup varmı telegram filan açsanız

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,190
Kullanıcılar
6,692
Son üye
erdmkrmn1
Geri