Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Rejuve.Al (RJV) Nedir ? Ne İşe Yarar ?

Bazinga

Tümgeneral
23769.png

Rejuve.Al, blockchain üzerinde bulunan bir kripto para projesidir. Sağlık sektörü ve yapay zekayı biraraya getirmeyi hedeflemektedir. Rejuve.Al projesinin amacı, insanların ömrünü ve sağlığını daha iyi hale getirmektir. Bu amaç için dünya çapında birçok insanla çalışmaktadırlar. Rejuve.Al projesi sağlık sektörünü blockchain'e getirerek bir devrim yapmayı amaçlamaktadır. Ve bu devrimi insanların bio-Al bilgileri ile yapmayı hedeflemektedir.

Rejuve.Al projesi bio-Al bilgilerini edinmek için bir mobil uygulama olan Longevity uygulamasını kullanmaktadır. Longevity uygulamasını kullanan kişiler sağlık bilgilerini uygulamaya girerek yapay zeka ve sağlık bilgilerini biraraya getiriyor ve bu sayede Rejuve.Al projesi bu bilgileri kullanabilmektedir. Bu bilgiler son derece güvenli olan HIPAA ile şifreleniyor ve bu sayede bilgilerin kullanılım türüne sadece bilgileri veren kişiler karar verebiliyor.

Uygulama üzerinden sağlık bilgilerini veren kişiler ise ödül olarak projenin coini olan RJV coin'i ödül olarak kazanabiliyorlar. RJV coin, doktor kontrollerinde indirim, biyolojik yaş testi, takviye gibi çeşitli alanlarda indirim olarak kullanılabilmektedir. Platformu kullanan kişilerin ödülleri kazanabilmesi için Veri NFT (dNFT) yaratmaları gerekmektedir.

Kısacası Rejuve.Al projesi yapay zeka sayesinde blockchain ekosistemine sağlık sektörüne getirerek, sağlık sektörünü bir sonraki seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir. Projeyi daha yakından incelemek isteyenler projenin sitesinden Whitepaper'a girerek bilgileri inceleyebilir ve sonraki gelişmeler için yol haritasına göz atabilirler.

Rejuve.Al (RJV), Ethereum, Bnb Smart Chain, Cardano ağlarında işlem görmektedir.
Rejuve.Al (RJV), toplam ve maksimum arzı 1,000,000,000 RJV ve dolaşımdaki arzı ise 66,833,333 RJV coindir.
Rejuve.Al (RJV), Uniswap, PancakeSwap, Gate.io borsalarından alınabilir.

Yatırım tavsiyesi değildir.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,186
Mesajlar
59,549
Kullanıcılar
6,724
Son üye
petto
Geri
Üst