Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ruble Bitcoin karşısında eridi

CoinGecko isimli kripto izleme sitesi yeni bir rapor yayınlayarak , Bitcoinin Rus rublesi karşısında değer olarak tarihinde ilk kez bu kadar yüksek bir seviyeye ulaştığını inceleme konusu yapmış .
Yaptığı incelemeyi , bitcoinin 2017 yılında ulaştığı 20000 doları baz alarak, aynı tarihlerde rublenin dolara karşı mevcut değerlerine dayanarak biraz daha anlaşılır bir şekilde detaylandırmış.
Yine bu şekilde , btc karşısında para birimleri yüksek oranlarda değer kaybeden ülkelerinde bir sıralaması verilmiş. Brezilya - Türkiye ve Arjantin bu araştırmaya göre listenin en önlerinde olan ülkeler.

Bitcoinin Rus rublesi karşısında, hangi zaman diliminde nasıl ezici bir güç kazandığını gösteren aşağıdaki tablo ,her şeyi net bir şekilde anlatıyor sanırım..

Ekran Görüntüsü (158).png


Konunun daha detaylı incelenebileceği bağlantı ... https://cointelegraph.com/news/bitcoin-hits-all-time-high-against-russian-ruble
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,352
Mesajlar
62,631
Kullanıcılar
6,675
Son üye
bahadirkilic
Geri
Üst