Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Rus Rublesi Dolar Karşısında %30 Değer Kaybı Yaşadı!

Rus Rublesi Dolar Karşısında %30 Değer Kaybı Yaşadı!.jpg

Rus Rublesi Dolar Karşısında %30 Değer Kaybı Yaşadı!​

Rus rublesi, %30 düşüş ile dolar başına 110 rubleye kadar gerileme yaşadı.

Beyaz Saray: "Rusya Merkez Bankası'nın uluslararası rezervlerini yaptırımlarımızın etkisini zayıflatacak şekilde kullanmasını engelleyecek kısıtlayıcı önlemler almayı taahhüt ediyoruz."

Rusya merkez bankası düşüşün önüne geçmek için baz faiz oranını %9'dan %20'ye yükseltti ve bu iki katı demek. Rusya'da dolar ve euro açıkça daha nadir hale geliyor.

Bunlar ile birlikte, Avrupa ve Amerika ile ticaretin azalması, Rusya'da daha az döviz ve ruble için daha düşük talep olacağını gösterir.

Yatırım Tavsiyesi Değildir!

Putin ayısı duman edecek Rusya'yı.

Demek ki neymiş? "Ben asarım, ben keserim, ben uçarım.." demekle bu işler olmuyormuş. Nükleer güç olmak bile yetmiyormuş. Ekonomik bağımsızlık, artık en önemli gündem olmalı; devletimiz için. Bakın, iki günde açılamaz hâle Rus piyasaları. Üstelik daha yaptırımların başındayız.

111'e iğne atıp dakikalar içinde 85 seviyesine geri düşmüştü dün gece. Bugün piyasalar açıldıkça tüm dünyada insanlar RUB varlıklarını satmaya devam ediyor. Politika faizini %20'ye yükseltmeleri yetmedi, yaptırımlar geldikçe daha da değer kaybı olacaktır. Yatırım tavsiyesi değildir.

her alanda sağlam tepkiler alıyor rusya buradan galip bile ayrılsa çoktan mağlup oldu kazanan her halükarda ukrayna oldu. Putin yıllardır kendi halkına attığı kazıklarına bir yenisini daha ekledi. ülkeden çıkış noktaları bile kalmadı. Yunanistan hava sahasını kapattığı için bir kaç saat önce bir rus uçağı istanbula inmek zorunda kalmış bizde kapatsak gidecek yerleri kalmayacak resmen

birçok Rus zengin de kriptoyu geçti zarar yapmamak için ama putin kripto hakkında olumlu düşündüğü için ellerinde yüklü miktarda btc vardır

Putin ayısı duman edecek Rusya'yı.

Demek ki neymiş? "Ben asarım, ben keserim, ben uçarım.." demekle bu işler olmuyormuş. Nükleer güç olmak bile yetmiyormuş. Ekonomik bağımsızlık, artık en önemli gündem olmalı; devletimiz için. Bakın, iki günde açılamaz hâle Rus piyasaları. Üstelik daha yaptırımların başındayız.
Bana tuhaf gelen şu ki Türkiye bunlardan hiç birini yaşamadı ancak Türk Lirası daha fazla değer kaybetti.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,689
Son üye
SavKripto
Geri