Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

SafePal (SFP) Coin Nedir? Gelecek Vaad Ediyor mu?

Gknacr

Yüzbaşı
SafePal.jpg

Projesi ve iş ortakları ilgimi çeken, bir süre önce yatırım yaptığım ve kripto para dünyası ile ilgili iki altın kuralı beynime kazıyan SFP coin ile ilgili bilgiler vereceğim.

SafePal (SFP) coin nedir?

Safepal merkeziyetsiz kripto varlıkları korumaya ve saklamaya yarayan kripto para cüzdanıdır. SFP coin ise bu oluşumun ürettiği yerel tokendir. SafePal 2018 yılında kurulmuştur ve dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance tarafından desteklenmektedir. Ayrıca Safepal Binance tarafından desteklenen ilk domanım cüzdanıdır. SafePal 80'den fazla ülkede hizmet verir ve kullanıcı sayısı 60 bini aşmış durumdadır.

SFP coin sahipleri Binance'ın da desteğini aldıktan sonra kullanıcılarının çeşitli aktivtelerde kullanabilmesi için SFP coin'i piyasaya sürmüştür. SFP coin sahipleri airdrop ve staking gibi işlemlerden ödül elde edebilir ve uygulama içi çeşitli etkinliklere katılarak yönetimde söz sahibi olabilirler.

Safepal'ın avantajları nelerdir?

SFP, Binance tarafından desteklenmektedir ve Binance borsasında listelendikten hemen sonra hızlı bir yükseliş göstermiştir.
SFP geliştirici ekibi Huawei ve Samsung gibi teknoloji devleri ile yakın ilişkiler içindedir ve uygulama içi satın alma seçenekleri şuan değerlendirme aşamasındadır.
SafePal'ın onbinlerce tokeni destekler ve geliştirici rol üstlenmiştir.
Safepal 20 farklı blok zincirini destekler. Bunlardan en çok göze çarpan ise Binance Smart Chain ağıdır.

Bu avantajların yanı sıra bazı dezavantajları da vardır. Bunlardan en önemli yeni bir token oluşudur. Bu sebeple ani fiyat değişiklikleri gösterebilmektedir. Binance tarafından desteklense de BNB'nin gölgesinde kalmıştır. Bu sebeple Binance desteği hızlı bir yükseliş kazandırmamıştır. Ancak geliştirici ekibin hedefinde ki teknoloji firmaları ile anlaşmalar yapılması durumunda yukarı yönlü bir grafik çizebilir.

SFP ile ilgili genel bilgileri verdikten sonra beynime kazıdığı iki altın kuralı söyleyeyim :)

SFP Binance'da listelendikten birkaç gün sonra fiyat analizi yaptım ve yatırım yaptım. Binance destekli olduğunu bildiğim için kısa vadede yükseleceğini düşünüyordum. Ancak birkaç gün bekledim ve beklediğim yükseliş gelmedi. Ardından sert bir düşüş yaşadı ve yeni token olduğu için panik yaptım. Biraz daha bekleyip aldığım seviyeye gelince sattım ve çıktım. Hemen ertesi gün hızlı bir ivme yaşadı ve evet beklediğim an geliyor deyip yeniden alım yaptım.
Yükseliş kısa sürdü ve sert bir düşüşle o haftayı aldığım seviyenin altında kapattı. Bir sonraki hafta düşük seviyelerde seyrederken sıkıldım ve zararına satış yaptım.

Bu satıştan sonra iki altın kuralı beynime kazıdım;
1- Asla analiz yapmadan bir coine girme.
2- Girdiysen de panik satışı yapma sabret :)

Ben zararında sattıktan birkaç gün sonra yeniden yükseldi ve sinirimi ikiye katladı :)

Bu içerikte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Herkese bol kazançlar dilerim.

Geliştiricisi Binance ise illa ki bir yerde patlama yapar. Hiçbir şey olmasa sıradaki Launchpool projesinde stake edilecek coinlerden birine onu yerleştirirler. Ytd.

Geliştiricisi Binance ise illa ki bir yerde patlama yapar. Hiçbir şey olmasa sıradaki Launchpool projesinde stake edilecek coinlerden birine onu yerleştirirler. Ytd.
Kesinlikle katılıyorum. Binance şuan BNB ve BUSD üzerinde yoğunlaşmış durumda. Bu ikisinde hedeflediği değeri tutturunca SFP'ye yönelecektir. YTD

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,356
Kullanıcılar
6,677
Son üye
Emre1453
Geri