Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Sanal Arazi Satışları Hızla Devam Ediyor!

1638600836747-5339-c-52055476-bd-39-b-045-d-72276-fbf-30.png

Sanal Arazi Satışları Hızla Devam Ediyor!​

Metaverse ekosistemi büyümeye ve gelişmeye devam ederken arazi satışlarında dudak uçuklatan rakamlar görülüyor. Bilindiği gibi Decentraland (MANA), önde gelen isimler arasında yer almakta. Hazırlamış olduğum Yazıda en pahalı arazi satışlarını derledim.

İşte en pahalı arsalar;​

İlk olarak Decentraland’da (MANA), en yüksek fiyatlı Fashion Street Estate arsası geçtiğimiz yılın Kasım ayında gerçekleşti ve bu arsa 618.000 MANA’ya alıcı buldu. Satın alımdan sonra fiyat, 3.5 Milyon dolar'a ulaştı ancak şu an yaşanan düşüşten dolayı bu yaklaşık 1.8 Milyon $ civarlarında.

Decentraland’daki en pahalı ikinci arsa ise Venture Estates. Dijital Arazinin satışı 2021 senesinin aralık ayında gerçekleşti. Venture Estates, 300.000 MANA’ya satıldı ve bu yaklaşık 864.000 Dolar’a tekabül ediyor.

Bir diğer sanal arsa ise Genesis Plaza Estate oldu. Genesis Plaza Estate’in satışı 210.000 MANA karşılığında satın alındı ve bu yaklaşık 655.000 Dolar.

En pahalı sanal arazi satışları bu şekildeydi. Sizde Konu hakkındaki fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim. :)

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Bana ilginç geliyor normal arsa almak varken sanal diyecem ama biz normalinide alamadık o ayrı birşey sanal arsa platformları artıyor bu şekilde giderse patlayacak gibi bir yerde çok farklı şekilde Google earth den bile fotodan arsa satan platformlar var bu bana ilginç ve tehlikeli geliyor

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,191
Kullanıcılar
6,692
Son üye
erdmkrmn1
Geri