Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Sarsıntılı Piyasanın Yükselen Coinleri - 27 Şubat 2022

Özgün olmayan tokenler ve piyasa hocam... Shiba için de token burn olayını ne yapacaklar bakalım.. Cüzdanlardaki miktarı azaltmaya gitmeden bir formül bulunabilir mi diye bekleyiş sürüyor.
Aman hocam. Ne diyorsunuz? Bir milyon tane Shiba aldık. Shiba 1 $ olacak. Otomotikman bizim de 1 milyon dolarımız olacak. Fabrikayla, yatırımla, işle, işçiyle kim uğraşacak? Kısa yoldan zenginlik böyle olur. :)

YTD.

Aman hocam. Ne diyorsunuz? Bir milyon tane Shiba aldık. Shiba 1 $ olacak. Otomotikman bizim de 1 milyon dolarımız olacak. Fabrikayla, yatırımla, işle, işçiyle kim uğraşacak? Kısa yoldan zenginlik böyle olur. :)

YTD.
Milyon tane Shiba’im yok hocam. Az bir miktar var ama. Fakat adedinin 1 dolar olması hayali yine de güzel. Vaktinde fiyatlar çok çok düşükken iyi bir miktar Dogecoin’i toplamı 1 domain alacak kadar paraya satmıştım. Hem ilk beklenti ve hedefleri 10 cent gibi görünüyor. Miktar azalmadan bu hedef güzel olabilir. :)

Yatırım tavsiyesi değildir.

artık bu gibi "2022 de sizi zengin edecek coin listesi" gibi haberler veya videolara küçük yatırımcılar kanmıyor herşey balinaların elinde artık
piyasa eski piyasa değil

Küçük yatırımcı küçük kazanır büyük yatırımcı büyük kazanır herkes kendi yatırımını yapar bana göre bir coine 10$ vermek zor gelirken bazısı için bu binlerce dolardır ben 10 doları %10 da 1 dolar kazanırım o adam binler kazanır. Yatırım yaparken adamlar ne iş yapıyor ne zaman ne yapacak diye bakmak lazım millet slp almış zamanında içerde hiç bakmamışlar ne bu diye şimdi zararı nasıl kurtaracağını düşünüyor bir araştırsa öğrenirdi ne alacağını ne kadar alacağını

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,334
Kullanıcılar
6,678
Son üye
sanaldarbe_00
Geri