Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Satoshi Nakamoto 'nun Profili

Merhaba arkadaşlar son olarak aralık 2010 tarihinde aktif olan Satoshi'nin hesabı 10 yıldır hareket etmedi

Satoshi Nakamoto'nun BitcoinTalk'ta bulunan profilini inceleyebilirsiniz.
Son mesajlarınıa baktığınızda aslında çok aktif birisi, Bir anda ortadan kaybolması çok ilginç.

Profili

Hakkındaki Teoriler

Gereksiz bilgi :)
Teorileri alalım okuması zevkli oluyor.

Projesine çöküp indirdiler ya da amaç zaten aktif olup sonrasında projeyi piyasaya sürmekti. Sonrasında gizemli olmak daha çok ilgi çekmesine sebep olabilir.

Bitcointalk ile satoshi ve Bitcoin arasında ne kadar zaman var... Bitcointalk ne zaman kuruldu, Satoshi ne zaman üye oldu, Bitcoin bu sürecin neresinde...

Bitcointalk ile satoshi ve Bitcoin arasında ne kadar zaman var... Bitcointalk ne zaman kuruldu, Satoshi ne zaman üye oldu, Bitcoin bu sürecin neresinde...

şöyle anlatayım
Bitcointalk + satoshi nakamo = localbitcoin

bence tek yapamadıkları ilk borsayı açmak
borsa yerine localbitcoin'i açtılar
localbitcoin üzerinden ticaretler yapıldı.
o dönemlerde Javascript bu kadar gelişmemiş ve NodeJS diye bir şey yoktu.
doğal olarak request & response 'a dayalı olarak sistemler açmak mantıklı değildi.
kim ne derse desin Bİtcointalk ve Localbitcoin satoshi nakamoto kimdir biliyor olmalı.

çok teori var
ben size sıralamayı söyledim :)

şöyle anlatayım
Bitcointalk + satoshi nakamo = localbitcoin

bence tek yapamadıkları ilk borsayı açmak
borsa yerine localbitcoin'i açtılar
localbitcoin üzerinden ticaretler yapıldı.
o dönemlerde Javascript bu kadar gelişmemiş ve NodeJS diye bir şey yoktu.
doğal olarak request & response 'a dayalı olarak sistemler açmak mantıklı değildi.
kim ne derse desin Bİtcointalk ve Localbitcoin satoshi nakamoto kimdir biliyor olmalı.

çok teori var
ben size sıralamayı söyledim :)
Çok önemsediğim konular değil ama bayağı ilginç şeyler. :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,195
Kullanıcılar
6,696
Son üye
CryMsty
Geri