Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Satoshiturk İçin 1000 TL Ödüllü Özel Etkinlik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
20230625_103713_0000.png

İyi günler arkadaşlar geçen gün ufak bir duyuru paylaşarak özel bir etkinlik başlattığımı söylemiştim. Detayları belirledik ve sizler ile paylaşıyorum. Öncelikle ödül ve etkinliğin borsa ile alakası yoktur tamamen kendi özel etkinliğimizdir. Cebi dolu gönlü bol bir arkadaşımız ve yeni oluşturmaya çalıştığımız projenin bir tanıtımı gibi olacak. (etkinlik ile ref geliri olarak kazancağımız ücretin daha fazlasını hediye ediyoruz.)

Theleoncoin olarak bitcifam affilite programı kapsamında referans linkim üzerinden bitci borsasına kayıt olup kyc işlemlerini tamamlayan ve 10000 TL işlem hacmine ulaşan üyelere 1000 TL değerinde token(bitci, GLFT, bedu, NPAI yada BRACE) hediye ediyoruz. Ayrıca satoshiturk.com üyesi kullanıcılar arasından hacim şartını yerine getiren 2 kişiye 1000 TL daha hediye edeceğiz.

Bu etkinliğimiz kurban bayramına özel olacak 1 temmuz tarihine kadar geçerli olacak üye olduktan sonra kayıtlı mail adresinizi dm den bana bildirirseniz kayıt altına alacağız.

İşlem hacmi için satışlar dahil edilmeyecek ortağımızın talebi örnek hacim; 1000 TL alım - 500 TL Satış +500 TL alım =1500 TL hacim şeklinde dikkate alınacak her 10.000 TL ve katı işlem hacmine ekstra ödül olacak ekstra olarak ise bu etkinliğe katılanlara ileride çıkacak olan projemizde Airdrop verilecek bu sebeple mail adresini talep ediyoruz.

Kayıt için aşağıdaki linki kullanabilir yada referans kodu alanına leoncoin yazabilirsiniz.
Kayıt linki https://www.bitci.com.tr/account/register?ref=leoncoin

Not:27 haziran tarihine kadar 10 kyc yapan üye olur ise bu 10 kişiden birisine 5 dolar değerinde NPAI hediyesi de benden borsanın hediyesini size vereceğim

Anlaşılır olması açısından şunu belirteyim;

İlla 500, 1000 TL ile alım yapmak zorunda değilsiniz. Daha küçük meblağlar ile de alım satım yapabilirsiniz ( sadece alım bölümü sayılır) önemli olan 10 bin TL tutarında hacim oluşturmak.

Örneğin 250 TL ile alım yaptım. Sonra sattım Sonra tekrar aldım. Toplamda 500 TL lik alım hacmi oluşturmuş oldum yaklaşık.

Tabi ki alım satım makasına, komisyon ödemelerine dikkat etmeli, ama ortalama 1000 lira ile yapan biri düzgün bir stratejiye en fazla 100- 200 TL maliyetle bu hacim ulaşabilir. Uygun zamanları kollarsa kar bile edebilir, orası ayrı. Hızlıca yapmak isteyenler için söylüyorum :)

Yanlışım varsa düzelt @Theleoncoin hocam

Son düzenleme:
Aynen hocam doğru strateji önemli konu ben örnek olsun diye öle dedim 10 dolar ile huobide 1000 dolar hacim yapmışlığım var yarışma için sadece biraz yoruyor o kadar 🤣

10. 000 TL katlarına ekstra ödül olarak ne var hocam?

Birde ödül dağıtım tarihleri
Katları belirsiz hocam büyük ihtimalle farklı yeni çıkacak bir token olacak Airdrop olarak orasını arkadaş verecek sana daha önce bahsettiğim proje ve bir tanede oyun projesi var ikisinden birisi olacaktır ödül ağustos ayı içerisinde tamamlanacak temmuz ayı içerisinde bitmesi büyük ihtimal ancak

Katları belirsiz hocam büyük ihtimalle farklı yeni çıkacak bir token olacak Airdrop olarak orasını arkadaş verecek sana daha önce bahsettiğim proje ve bir tanede oyun projesi var ikisinden birisi olacaktır ödül ağustos ayı içerisinde tamamlanacak temmuz ayı içerisinde bitmesi büyük ihtimal ancak
Anladım hocam. Ben biliyorum, millet bilmiyor diye sordum 😁

Katılmak için ilk ne yapmak lazım? Yanlış birşey yapmayalım.
İlk olarak size mi yazacağız üye olacağımızı? Yoksa linkten üye olup mailimizi mi atacağız?
İlk olarak referans linki üzerinden üye olup mail adresinizi @Theleoncoin isimli üyemiz özel mesaj yoluyla gönderiniz. Referans üzerinden üyelik teyidini alınız.

Daha sonrasında konu içeriğinde belirtilen şartları sağladığınızda Ödülünüz @Theleoncoin tarafından gönderilecektir.

EKLEME: Sabit Konuların içerisine aldım konuyu. Bilgine @Theleoncoin hocam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,185
Kullanıcılar
6,691
Son üye
Hancoin
Geri