Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

İstek SatoshiTURK'ün İlk Oyunu

Merhaba değerli üyeler.

SatoshiTURK platformunun bir oyun yapma vakti sizce de gelmedi mi?

images

Web tabanlı, Android, Ios, Windows ya da Linux (Debian, Ubuntu, vs..) için. Ya da aynı anda hepsi için.

Örneğin Binance'deki Token Pop oyunu gibi. Ya da belki Tetris tarzında. Wordle tarzında da olabilir. Tahmin Yarışması oyunu da mümkün. Ya da daha özgün birşeyler..

Başlangıç için para kazanma olmayabilir ama belki zamanla, oyun oynadıkça BNB verebilecek bir sistem de eklenebilir.

Ne dersiniz?

Yöneticilerimiz @SatoshiTURK ve @Vonzarovich ne düşünürler?

hocam senin fikirlerini biliyorum ancak benim aceleci tavrımdan kaynaklı herhalde forum için meme token benzeri en azından sizin ileriki dönem düşüncenizdeki maddi zorlukları aşacak süreci daha kolaylaştıracak bir token olabilir ödeme sistemlerini de ona aktarabilirsiniz. kripto koin bu amaçla çıkmıştı ben yazmayı severim bu nedenle de cazip gelmişti ama hiç bir adım atılmadı bu konuda ismini hatırlamıyorum bitexende bir site için çıkan da aynıydı. BULBAPP o yüzden hoşuma gitti burada yazıklarımı alıp oraya yapıştırıyorum :) Ama forumun daha gelişmiş bir hali olabilirmi diye de düşünmüyor değilim.
Örneğin; forumda okuyucu olacaklar ve yorum yapacaklar için ufak Satoshiturk ödemesi yapılır ve katılım ücretsiz olur. Ancak yazı yazarak kazanmak isteyenler için yazma özelliği ücretli olarak açılır. Kendi tokeninden alım yapar ve bunu yakım cüzdanına gönderir ve yazdıklarından kazanç elde eder. Airdrop yada referans linki paylaşmak isteyenler bu paylaşımlarından zaten gelir elde edeceği için paylaşımlarını düşük bir ücretle yapar. Malum ödeme yaptım mantığı ile insanlar foruma daha çok adapte olur.
İleriki dönem hedefler için hem bir topluluk oluşturulmuş olur hem de hazır bir ekosistem dönebilir. Coin çıkacağı zamanda bir dönüşüm programı ile token tamamen ortadan kaldırılabilir.

böyle bir oturmuş sistem oluşturulur ve denetlemesini de ona göre yaparsak X platformundaki çoğu iş bilmez sadece kendi cebini dolduran bir çok kişi bunu yapamaz çünkü bu forumda bir çok scam ve dolandırıcı proje ifşa oldu. Bir çok borsaya ciddi eleştiriler korkmadan yapıldı. Bu sistem oturursa bir çok fenomen arkadaşın oyunları da sert bir dille buradan ortaya çıkacaktır buda onların ve şirşirme GEM projelerin yavaş yavaş silinmesine neden olacaktır. Güzel bir topluluk olursa özel etkinlikler de daha da artacaktır. Yazan az belki ama forumu takip edip söylenenleri dikkatle izleyip eleştiri yapan yada kendini düzeltmeye çalışan gerçekten çok var. genelde yaptığımız eleştiriler yada öneriler bir kaç zaman sonra yapılıyor.

Hocam iyi niyetinizi anlıyoruz :) fakat biz çalışmalar her zaman yapıyoruz.

2010'dan bugüne ben buradayım ne projeler gördük. Neler yaşadık. Hiç demiyormusunuz bu adam hiç bir projeye sıcak bakmıyor, bir proje önermiyor? düşünün artık ne badireler atlattık :)

bu yüzden acele etmiyoruz.
yıllardır sektörde inceliyoruz, yönelimler, beklentiler, arayışlar vs.. bunları baz alarak hareket etmek istiyoruz sadece.
eminim bizi düşünerek yazıyorsunuz :) fakat biz böyle bir şey yaptığımızda kimse arkamızda durmayacak :)
inanın size özel yazmıyorum, sizi tenzih ediyorum fakat bunlar yaşanıyor.

John F. Kennedy : "Zaferin binlerce babası vardır fakat yenilgi yetimdir​

En çokta buna katılırım hocam.

Geriye kalan kısım içinse sanırım bolca uğraş, emek ve vakit lâzım. Bu sitede @SatoshiTURK hocam gibi bir tane daha olmalıydı, ki bu işlere rahatça vakit ayırsın. 😁
Klon teknolojisi üzerine düşünüyoruz :D

Hocam iyi niyetinizi anlıyoruz :) fakat biz çalışmalar her zaman yapıyoruz.

2010'dan bugüne ben buradayım ne projeler gördük. Neler yaşadık. Hiç demiyormusunuz bu adam hiç bir projeye sıcak bakmıyor, bir proje önermiyor? düşünün artık ne badireler atlattık :)

bu yüzden acele etmiyoruz.
yıllardır sektörde inceliyoruz, yönelimler, beklentiler, arayışlar vs.. bunları baz alarak hareket etmek istiyoruz sadece.
eminim bizi düşünerek yazıyorsunuz :) fakat biz böyle bir şey yaptığımızda kimse arkamızda durmayacak :)
inanın size özel yazmıyorum, sizi tenzih ediyorum fakat bunlar yaşanıyor.

John F. Kennedy : "Zaferin binlerce babası vardır fakat yenilgi yetimdir​

Klon teknolojisi üzerine düşünüyoruz :D
kesinlikle haklısınız hocam başarıyı herkes sahiplenir ancak başarısızlık bir kişinin suç olur ben sadece sektöre bir lider lazım olduğunu düşünüyorum biraz önce bir haber okudum zombi blockchainler diye valla içim yandı hocam herhalde o chainlerden biri sizin gibi birinin elinde olsaydı eth2 olurdu şimdiye kadar

Hocam belli görüşmeleri sonlandırdıktan sonra oyun fikri hazırda var onun çalışması için seni çok rahatsız edeceğin Trivia kapandı gibi bir şey hocam ona benzer ama güzel bir yarışma olabilir, Monopoly tarzında bir şey olabilir, daha bir çok farklı oyun s çeneğimde var şu ara biraz yoğun gidiyorum rapor hastane v.s örnek planları sana yollarım
Benim token "emlak" 😂 hayalim Monopoly tarzı bir oyun geliştirmesi birproje ayağı olarak ama o teknik bilgi ve bütçem olmadığı için es geçtim. Ama bence yapılsa çok tutacak bir oyun modeli olur gibime geliyor :)

Merhaba ;

Oyunun teması yada maskotu Bal Porsuğu olabilir. Kendisi hayvanlar aleminin son kabadayısı olur dolayısıyla projenin albenisini arttırabilir.
Severim porsuğu :D

Benim token "emlak" 😂 hayalim Monopoly tarzı bir oyun geliştirmesi birproje ayağı olarak ama o teknik bilgi ve bütçem olmadığı için es geçtim. Ama bence yapılsa çok tutacak bir oyun modeli olur gibime geliyor :)
Müthiş proje :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri