Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

İstek SatoshiTURK'ün İlk Oyunu

Merhaba değerli üyeler.

SatoshiTURK platformunun bir oyun yapma vakti sizce de gelmedi mi?

images

Web tabanlı, Android, Ios, Windows ya da Linux (Debian, Ubuntu, vs..) için. Ya da aynı anda hepsi için.

Örneğin Binance'deki Token Pop oyunu gibi. Ya da belki Tetris tarzında. Wordle tarzında da olabilir. Tahmin Yarışması oyunu da mümkün. Ya da daha özgün birşeyler..

Başlangıç için para kazanma olmayabilir ama belki zamanla, oyun oynadıkça BNB verebilecek bir sistem de eklenebilir.

Ne dersiniz?

Yöneticilerimiz @SatoshiTURK ve @Vonzarovich ne düşünürler?

MİLLİ PİYANGO İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARŞILIĞI NAKİT OLMAYAN PİYANGOLAR VE ÇEKİLİŞLER HAKKINDA YÖNETMELİK

İle düzenleniyor. Bu kanunda bir arka kapı bulmak lazım.

Dediğim gibi araştıracağım. Severim böyle şeyleri :)

O kadara gerek olduğunu sanmam. Sürekli birileri birşeyler yapıyor. Zor olsa bu kadar çok çekiliş, piyango vs olmaz.
zaten sorunda o hocam hiç birinde izin yok bir şekilde para aklamaya giriyor (sosyal medya çekilişlerinden bahsediyorum) bazı şirketler tüm ötv ve kdv ödeyerek küçük çekilişler yapıyor AMI , ATV bilgisayar gibi ben en azından listeleme olursa en az senede 2 üst clas araba senede en az 1 ev çekilişi yapmak istiyorum :D amaç farklı olmak mesela yurt dışı borsaları ile görüştüm buralarda sıkıntı yok istediğin çekilişi yaparız dediler e Türk kullanıcı deyince onlarda katılır ama ödülü nasıl götürürler o zor dediler Türk projesi olacak ise Türk' llerin her sorun için rahat ulaşacağı şekilde olmalıyım. o yüzden farklı bir şey yapma hedefindeyim birde oyun kısmı var sadece bu değil bu kısım topluluğu canlı tutmak sürekli iletişim halinde olmak için bu yöntem var birde işe yaramayan NFT kavramlarını ortadan kaldırmak istiyorum :D zaten sunum videosunda da boş NFT yok diye büyükçe yazdım :D

zaten sorunda o hocam hiç birinde izin yok bir şekilde para aklamaya giriyor (sosyal medya çekilişlerinden bahsediyorum) bazı şirketler tüm ötv ve kdv ödeyerek küçük çekilişler yapıyor AMI , ATV bilgisayar gibi ben en azından listeleme olursa en az senede 2 üst clas araba senede en az 1 ev çekilişi yapmak istiyorum :D amaç farklı olmak mesela yurt dışı borsaları ile görüştüm buralarda sıkıntı yok istediğin çekilişi yaparız dediler e Türk kullanıcı deyince onlarda katılır ama ödülü nasıl götürürler o zor dediler Türk projesi olacak ise Türk' llerin her sorun için rahat ulaşacağı şekilde olmalıyım. o yüzden farklı bir şey yapma hedefindeyim birde oyun kısmı var sadece bu değil bu kısım topluluğu canlı tutmak sürekli iletişim halinde olmak için bu yöntem var birde işe yaramayan NFT kavramlarını ortadan kaldırmak istiyorum :D zaten sunum videosunda da boş NFT yok diye büyükçe yazdım :D
Peki kod çekilişi yapsan piyango ile. İlk aşamada tabiki. Amazon kodu 1000 TL örneğin. Ya da telefon ayarında bir çekiliş için 20-30 k lik yine kupon. Tabiki istediğini alır insan ama bu şekilde hem yurtdışı hem Türk kullanıcıya ulaşmış olmak mümkün görünüyor.

Peki kod çekilişi yapsan piyango ile. İlk aşamada tabiki. Amazon kodu 1000 TL örneğin. Ya da telefon ayarında bir çekiliş için 20-30 k lik yine kupon. Tabiki istediğini alır insan ama bu şekilde hem yurtdışı hem Türk kullanıcıya ulaşmış olmak mümkün görünüyor.
olabilir hocam hepsini düşündüm tüm alternatifleri yazdık avukat daha doğrusu lara incelettim hukuksal tüm sorunları tartıştık eğer bir düzenleme ile ters bişey olmaz ise sorun yok şuanda önemli olan kabul ettirmek ve şartlarımı kabul ettirmek bazı platformlar öle mantıksız ve projeyi olumsuz etkileyecek şeyler talep ediyor ki anlamanın imkanı yok

olabilir hocam hepsini düşündüm tüm alternatifleri yazdık avukat daha doğrusu lara incelettim hukuksal tüm sorunları tartıştık eğer bir düzenleme ile ters bişey olmaz ise sorun yok şuanda önemli olan kabul ettirmek ve şartlarımı kabul ettirmek bazı platformlar öle mantıksız ve projeyi olumsuz etkileyecek şeyler talep ediyor ki anlamanın imkanı yok
Hassas bir süreç hocam. Baksana milyonluk proje sözde bir borsa yüzünden çöp oldu :)

Binance'nin Token Pop oyunu da çok zevkli ve hırs yaptırıcı. Buna da bir göz atın hocam. Hatta bu tip oyunlar web tabanlı da rahat oynanır sanırım. @Theleoncoin

Oyunu henüz keşfetmemiş olanlar için;

>Binance uygulamasına giriş yapın.
>Ana sayfada iken sayfayı iyice aşağıya kadar çekin. Market Place kısmı açılacaktır.
>Marketten Token Pop isimli oyunu arayıp bulabilirsiniz.

Uygulama ile çalıştığı için oyun biraz geç açılacaktır ama harbiden çok zevkli bir oyun.

Binance'nin Token Pop oyunu da çok zevkli ve hırs yaptırıcı. Buna da bir göz atın hocam. Hatta bu tip oyunlar web tabanlı da rahat oynanır sanırım. @Theleoncoin

Oyunu henüz keşfetmemiş olanlar için;

>Binance uygulamasına giriş yapın.
>Ana sayfada iken sayfayı iyice aşağıya kadar çekin. Market Place kısmı açılacaktır.
>Marketten Token Pop isimli oyunu arayıp bulabilirsiniz.

Uygulama ile çalıştığı için oyun biraz geç açılacaktır ama harbiden çok zevkli bir oyun.
bir iki denedim ama cidden iyi kasıyordu hele birde internet hızlı değil ise daha zor

MİLLİ PİYANGO İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARŞILIĞI NAKİT OLMAYAN PİYANGOLAR VE ÇEKİLİŞLER HAKKINDA YÖNETMELİK

İle düzenleniyor. Bu kanunda bir arka kapı bulmak lazım.

Dediğim gibi araştıracağım. Severim böyle şeyleri :)

Kripto para devlet tarafından tanınmadığı için şuan bir engel yok 4 yıl önce projesini tüm detayları araştırarak yapmış bir çok kişiye satış gerçekleştirmiştik.

o yüzden malta' ya yerleşme planım var hocam :D
şimdilik gerek yok :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn