Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

SEC Kraken Borsasına Dava Açtı

SEC yaptığı açıklamada, Kraken borsası hakkında, San Francisco'daki federal bölge mahkemesine dava açtığını duyurdu.

Kraken borsasının, "Amerikan Menkul Kıymetler Borsa Yasasının" kayıt hükümlerini ihlal ettiği gerekçesiyle dava açtığını bildirdi.

Kraken borsasının 2018 yılı Eylül ayından bu yana, kripto varlıkların alım satım işlemlerini yasa dışı şekilde yaptığını ve yüzlerce milyon dolarlık gelir elde ettiğini belirtilen açıklamada, kripto para borsasının, SEC'e kayıt yaptırmayarak, yatırımcıların korumasız bırakıldığı ifade edildi.

Yapılan açıklamada ayrıca, Kraken borsa uygulamalarının, eksik iç denetimleri olduğu ve kayıt tutma sisteminin zayıf olduğu, bu durumun da müşteriler için büyük bir risk oluşturduğu ifade edildi.

Evet arkadaşlar, SEC geçtiğimiz Haziran ayında da büyük kripto para borsalarından olan Binance ve Coinbase'ye karşı da davalar açmıştı.

...

Şahsi yorumum; SEC, dava açmak istedikten sonra bahane çok. Zaten şu son zamanlarda Gazze'deki durumu da gördükten sonra artık Amerikalılar gerçekten "vampir" olduğunu düşünmeye başladım.

Yani dünyanın gözünün içine baka baka her türlü iğrençliği yapıyorlar.

Kraken ortaklarından birisi tüm kripto borsalarına "Amerika'dan çekilmeyi düşünme" çağrısı yaptı.

Sözümün geçeceğini bilsem ben de tüm Amerika'yı her türlü sistemin dışına atma çağrısında bulunmak isterdim. 😁

Yeter artık! Son 100 yıldır nedir insanlığın, bu Amerika'dan çektiği?

Kraken ortaklarından birisi tüm kripto borsalarına "Amerika'dan çekilmeyi düşünme" çağrısı yaptı.

Sözümün geçeceğini bilsem ben de tüm Amerika'yı her türlü sistemin dışına atma çağrısında bulunmak isterdim. 😁

Yeter artık! Son 100 yıldır nedir insanlığın, bu Amerika'dan çektiği?
Deli gibi kripto oynuyor Amerikalılar. Bunlar neyin peşinde anlamak mümkün değil. Regule edersin de sürekli davalar ile piyasanın içinden geçiyorlar.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,190
Kullanıcılar
6,692
Son üye
erdmkrmn1
Geri