Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Selam arkadaşlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kbmete

Uzman Çavuş
Selam arkadaşlar bir süredir bu sitede konu paylaşıyorum konu paylaşan arkadaşların konularına yanıt veriyorum eskiden pek fazla okumayı sevmezdim Coin haberleri, günlük haberler ve benzeri haberler pek okumazdım ama bu siteyle tanıştığımdan beri okumayı sevmeye başladım ve yeni bilgiler öğrenmeye başladım sizde de böyle değişiklikler oldumu?

İyi forumlar 👋

Selam arkadaşlar bir süredir bu sitede konu paylaşıyorum konu paylaşan arkadaşların konularına yanıt veriyorum eskiden pek fazla okumayı sevmezdim Coin haberleri, günlük haberler ve benzeri haberler pek okumazdım ama bu siteyle tanıştığımdan beri okumayı sevmeye başladım ve yeni bilgiler öğrenmeye başladım sizde de böyle değişiklikler oldumu?

İyi forumlar 👋
Tabiki de oldu okuyarak ve yazarak para kazanmak kadar iyi birşey olabilir mi sizce

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,176
Kullanıcılar
6,689
Son üye
SavKripto
Geri