Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

selamlarr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
herkese merhaba arkadaşlar ben VURKAN satoshiye aranıza yeni katıldım umarım bu birliktelik daha çok sürecektir satoshi ile ilgili güzel şeyler duydum bu yüzden gelip bizzat kendim görmek istedim umarım bol kazançlı günler yaşayıp gelir elde ederiz dmden yazmak isteyenler fikir alıp vermek isteyenler yazabilir.

herkese merhaba arkadaşlar ben VURKAN satoshiye aranıza yeni katıldım umarım bu birliktelik daha çok sürecektir satoshi ile ilgili güzel şeyler duydum bu yüzden gelip bizzat kendim görmek istedim umarım bol kazançlı günler yaşayıp gelir elde ederiz dmden yazmak isteyenler fikir alıp vermek isteyenler yazabilir.
hoş geldin ailemize , iyi forumlar bol kazançlar

Merhabalar, hoş geldiniz.

İçerik oluşturmaya başlamadan önce forum kurallarını ve forum duyurularını okumanızı tavsiye ederim. İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,200
Kullanıcılar
6,692
Son üye
CryMsty
Geri