Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Şenol Güneş'ten Bitcoin Açıklaması

şenol güneş.jpg


Türkiye'nin en büyük kripto para borsalarından BTCTurk'ün Kriptometre programına A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş konuk oldu. BTCTurk'ün CEO'su Özgür Güneri ile yaptığı söyleşide Bitcoin için mantıklı tabirini kullanan Şenol hoca, piyasadaki dominant para konumundaki Bitcoin'i daha önce almayı denemediğini ancak 4-5 yıl önce Bitcoin'i duyduğunu belirtti. Yeterli araştırmayı yapmadan olmuyor diye devam eden Şenol Hoca, hayatının her alanında araştırma yapmadan bir şeye girişmediğini ve zamanında borsada "lot" şeklinde tabir edilen hisse senet parçalarından aldığını ancak sonrasında hiç anlayacağım iş değil diye düşünerek çıktığını söyledi. Kağıt ve madeni paraları anladığını ancak kripto paraları anlayamadığını da belirten Güneş" Emek vermek, emek verirken de aldığınızı değerlendirmek lazım" şeklide bu söyleşinin kripto paralara yönelik bölümünü noktaladı.

Yeni neslin büyük çoğunluğu Bitcoin'i benimserken, daha yaşlı kesmin ise büyük çoğunlukla altın, gümüş , kağıt ve madeni para gibi elle tutulur kıymetler ile uzun süredir bilinirliği olan borsa gibi sistemlere değer verdiği biliniyor.
 
Yeni nesil için bu sorun yok artık. Uyum sağlamayı başaran eski nesil sağlıyor. Geriye kalanlar ise artık Şenol Bey gibi düşünüyor. Sıra yeni yetişen gençlerde.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,186
Mesajlar
59,548
Kullanıcılar
6,724
Son üye
petto
Geri
Üst