Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Shiba 1 cent olur mu?

Valla ben 2 defa yakaladım ama elimden kaçırdım :) Kısmet üçüncüye artık :)
Değeri düşük hikayesi olan coin taramasına devam. Devran döner piyasada döner. Hayat insana herzaman muz orta açmaz. Top sana doğru geldiği zaman gol atarmıyım acaba diye düşünmede topa yükseldin yükseldin yoksa maç bitiminde aklın hep o kafanın üstünden geçen topta kalır. Sen yüksel en kötü ihtimalle çabaladım dersin. Allah cuma cuma dönüm dönüm o tarlalardan nasip etsin hepinize..

Köpek coinler o kadar fazlalaştı ve bir takım insanlar tarafında çok fazla göğe çıkarılmaya çalışıldı ki; ister istemez karşı düşünceleri olan insanalar da çoğaldı. Bir savaşa dönüştü adeta ve şu istikrarsız dönemde uzak durulması gerekiyor diye düşünüyorum. 1 cent ihtimali o kadar uzak görünüyor ki..

Selam Arkadaşlar ne olur nereye gider bilmem ama ben bol sıfırlı coinleri sevip alıyorum.Mesela bol sıfırlı diye yaklaşık 1 yıldır elimde btt win drep ve birkaç coin tuttum baya kazandırdı. Yazdıklarım kesinlikle yatırım veya al/sat tavsiyesi değildir.

SHIB elon musk gibi kişiler tarafından meşhur edilmediği sürece diğer coinlerdeki gibi yükseliş sağlıcağını düşünmüyorum ve 1 cent olma ihtimali düşük alım yapılmadığı sürece.

Çok fazla coin çıkarılmaya başlandı ve bence bu durum güzel bir el atılmasına sebep olacak. Daha şiddetli düzeltmeler ve bazı coinlerin tamamen değersizleşmesi gibi sonuçlar getirecek. Bu yüzden bol sıfırlı tokenler görüldüğünde önceki aylarda olduğu gibi bir politika izlenmemesi gerektiriyor artık. YTD

Yatırım tavsiyesi niteliğindeki tüm konu ve mesajlarınıza YTD eklemelisiniz.
shibanın 1 cent olmasına bence daha en az 1 veya birkaç sene var

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,263
Kullanıcılar
6,708
Son üye
egecpp
Geri