Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Shiba İçin Kritik Uyarılar Gelmeye Başladı

shiba.jpg

Shiba Inu (SHIB), popüler memecoinlerden biridir ve önemli seviyeler açısından heyecan verici gelişmeler yaşamaktadır. SHIB'nin fiyatı, 4 Şubat'ta 0,0000157 dolara ulaştıktan sonra düzeltici bir yapıya girdi ve son dalgasına başladı. Günlük RSI'daki düşüş eğilimi, bu düşüşten önce gerçekleşti.

Fiyat hareketi şu anda 0,0000120 doların üzerindeki bir destek alanı üzerinde işlem görüyor. Bu alan son altı aydır aralıklı olarak hem direnç hem de destek görevi gördü. Günlük RSI 50 seviyesinde olduğundan, nötr bir eğilim sergiliyor. Shiba Inu fiyatının gelecekteki trendi belirleyebilmesi için 0,0000120 doların altında bir kapanış ya da yukarı yönlü bir sıçrama olması gerekiyor. 0,0000120 doların altında bir kapanış, 0,0000102 dolara doğru bir düşüşe neden olabilirken, yukarı yönlü bir sıçrama 0,0000157 dolara yakın yüksek seviyelere ulaşılmasına yol açabilir.

Shiba Inu (SHIB) token fiyatı son zamanlarda düşüş eğilimi gösteriyor. Kısa vadeli altı saatlik zaman dilimi teknik analizi, fiyatın düştüğünü ve A-B-C düzeltici yapısının C dalgasında sıkışmış durumda olduğunu gösteriyor. Ancak, Shiba Inu fiyatı 0,0000102 dolarlık güçlü destek alanına ulaşabilir ve yukarı doğru bir hareketi tetikleyebilir. Bununla birlikte, SHIB fiyatı 0,0000077 dolarlık yıllık en düşük seviyenin altına düşerse, yükseliş tahmini geçersiz hale gelebilir ve fiyat 0,0000050 dolara kadar düşebilir. Shiba Inu fiyatı gelecekteki trendin yönünü belirleyecek olan 0,0000120 doların altında kapanması ya da sıçraması ile birlikte değerlendirilmelidir.

Balinalar faktörü olmasaydı Shiba'nın piyasada genel bir düşüş olmadığı sürece yönünün yukarı olacağı rahatlıkla soylenebilirdi çünkü sürekli olumlu gelişmeler yaşıyor ve bu da topluluğun algısına pozitif yansıyor. Ancak, balinaların en çok elinde tuttuğu kripto paralar arasında. O yüzden yatırım yapılsa dahi, ani düşüşlere hazırlıklı olmak ve panik satış yapmaktan kaçınmak elzem. Ytd.

Balinaların oyuncağı haline gelecek bence. Uzun zamandır topluyorlar. Ben gelişmelere beklediğim etkiyi de görmüyorum. Topluluk çalışkan ama balinaları açgözlü.

YTD

Balinaların oyuncağı haline gelecek bence. Uzun zamandır topluyorlar. Ben gelişmelere beklediğim etkiyi de görmüyorum. Topluluk çalışkan ama balinaları açgözlü.

YTD
Merhabalar. Aynısı zamanında NPXS, DENT, BTT gibi coinlerde de geçmişte aynı durumlar yaşanmıştı diye hatırlıyorum. Balinalar arzı fazla, piyasa değeri az olan coinlerde çok güzel oynuyorlar (YTD)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,183
Kullanıcılar
6,691
Son üye
Yusuf Erdoğan
Geri