Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Shiba Inu Dogecoin'i Ezdi Geçti!

Shiba-Coin-1-TL-Olur-mu-SHIB-1-Dolar-Olur-mu-780x470.png

Shiba Inu Dogecoin'i Ezdi Geçti!

Bugün öğlen saatlerinde Shiba Inu 0.00004860 dolar’a ulaşarak ATH’sini kırdı.

Son 24 saat içerisinde SHIB, %19,2 oranında artış yaşayarak en iyi yükseliş gösteren dijital para oldu.

Piyasa değeri 18.6 Milyar dolar’a yükselen SHIB, piyasa da 11. Sırada yer alıyor.

Shiba Inu, %15.34 artışla güncel olarak 0.00004597 dolardan işlem görüyor.

Coinbase borsasında en çok işlem gören kripto para birimi SHIB olarak devam ediyor.

Shiba Inu bu ay süresince %571 oranında arttı.

Ayrıca, bir kripto para balinası 276 Milyar SHIB satın aldı.

Hesap sahibi, diğer insanların bilmediği bir şeyi bildiğini öne sürüyor.

Gerçekleştirilen büyük SHIB işlemleri ise şu şekilde;

fb539b1f50b4ff48512b842faa22cacf9da452af.png

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

• Beğen
Tepkiler: Juf
Almayı düşünenler için görüşümü paylaşıyorum yatırım tavsiyesi değildir.
Şuan tepe noktası dikkatli olmakta fayda var, geçmiş yükselmeleri göz atın ardından ciddi şekilde düşüş oluyor.

Almayı düşünenler için görüşümü paylaşıyorum yatırım tavsiyesi değildir.
Şuan tepe noktası dikkatli olmakta fayda var, geçmiş yükselmeleri göz atın ardından ciddi şekilde
Ben bugün itibariyle yeni bir ivme yakalayacağını düşünüyorum kendi görüşüm böyle ama doge ve bu coinde dikkatli olmak lazım çok sert hareketler yapıyorlar trade etmesi zor... ytd

Ama 5000 geçilirse daha iyi olacak tabi

Doge önceki yükselişlerinde olduğu gibi fırtına öncesi sessizlik yaşıyor galiba her an patlayabilir yukarı yönlü sert bir şekilde

Ben shibayı sattım bi daha alabilir miyim bilmiyorum.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,185
Kullanıcılar
6,691
Son üye
Hancoin
Geri