Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Shıba Inu ( SHIB )

Genel Amacı
Blockchain Çözümleri
Kripto Para Tam Adı
Shıba Inu
Kripto Para Kısa Adı
Shıb
Madencilik Var mı?
Hayır
Çıkış Tarihi
2020
Web Sitesi
https://www.shibatoken.com
shib_ch_le.png

Shıba Inu Token Nedir ?

Merkezi olmayan spontane bir projedir. Doge Coine rakip olarak çıkmıştır.

Biraz Yorum

Yöneticilerin elinde shib bulunmuyor. %50'sini Uniswap'a kilitleyip, kalanını Vitalik Buterin'de yakmışlar. Piyasa haricinde açıktan token satışı yapmayacaklarını taahhüt ediyorlar.

Tek projeleri shib değil. Hazırda dolaşımda bulunan leash de aynı proje sahiplerinin. Şu anda 300 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Toplam arzı 100 bin adet.

Peki shiba ne yapacak? Proje neleri kapsıyor?

Öncelikle 75'e yakın sanatçıyla antlaşma yapıldı. Sanat çalışmaları NFT'ye dönüştürülecek. Shiba ağının NFT koleksiyonu olması aynı zamanda ShibaSwap'taki işlem trafiğini de arttıracak.

Yapılan alımlar sayesinde Shiba İnu Kurtarma Projesi'ne katkıda bulunulacak.

Kendi sitesinden yaptığı Türkçe çeviri açıklaması :

Toplam arzın %50'sini Uniswap'a kilitledik ve anahtarları attık!
Kalan %50'si Vitalik Buterin'e yakıldı.

Dünya çapında popüler olan ve halihazırda yüzde binleri aşan Shiba jetonu ($ Shib), merkezi olmayan borsamız için listelenen ve teşvik edilen ilk kripto para belirtecidir.

Shibanın Listelendiği Bazı Borsalar: Gate.io, Poloniex, MXC.com, Hotbit, BiKi

Toplam Arz: 1,000,000,000,000,000

Yatırım tavsiyesi değildir.

Elon musk 2-3 hafta önce bu coinden aldığını yazarak %300 gibi attmasına sebep olmuştu, yeni doge bu olacağı düşüncesinde olup hafiften stoklamaya başladım. Ytd

Görüp incelemiştim ama almadım.
Birkaç gün sonra Elon amca coine el attı ve yükseltti. Biraz alıp cüzdana atmayı düşünüyorum ama bu seviyeden alsam mı yoksa biraz düşmesini mi beklesem karar veremedim.

Birkaç gün sonra Elon amca coine el attı ve yükseltti. Biraz alıp cüzdana atmayı düşünüyorum ama bu seviyeden alsam mı yoksa biraz düşmesini mi beklesem karar veremedim.
Zaten çok düşük sayılabilecek bir oranda :confused:
Benim tahminim düşmenin tam aksine yükselir Pek cebe zarar verecek bir miktarda değil zaten :unsure:
Ytd

Zaten çok düşük sayılabilecek bir oranda :confused:
Benim tahminim düşmenin tam aksine yükselir Pek cebe zarar verecek bir miktarda değil zaten :unsure:
Ytd
Ben yaklaşık 1 ay önce görmüştüm ve o zaman 0.00000005 dolar civarındaydı. Anlık 0.00000175 olmuş. O yüzden yüksek geldi bana :)

Ben yaklaşık 1 ay önce görmüştüm ve o zaman 0.00000005 dolar civarındaydı. Anlık 0.00000175 olmuş. O yüzden yüksek geldi bana :)
Haklısınız çok çok daha ucuzmuş. Size yazdıktan sonra almıştım.D*landırılmış gibi hissettim şimdi hocam :ROFLMAO:

Ama bana hala düşme ihtimali yok gibi geliyor. Sizin fikriniz nedir hocam? ytd

Ama bana hala düşme ihtimali yok gibi geliyor. Sizin fikriniz nedir hocam? ytd
Valla bu konuda hiç bir fikrim yok hocam. Bunlar biraz riskli tokenlar. Ne olacağı belli olmaz ama alıp bekleyeceğiz bakalım :)

Böyle bir şey varsa ben de ekleyeceğim sepete. Elon hakkında konuşuyorsa kafasına estikçe pumplayabilir. Ytd.

Bu dogenin reklam yüzündeki köpeğin asıl adı Shiba Inu. Bunlar da ilk kendilerini gösterdiğinde twitter'da biziz gerçek inu bize yatırım yapın yazmışlardı :(
+Ne yapacaksınız? Blockchain üzerinde ne gibi değişiklikler var aklınızda?
- Yok ya asıl köpek bizdik onu belirtelim bütün paraları bize atın. NFT ve Swap projeleri varmış bunların en azından, bakalım tutacak mı?

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,195
Kullanıcılar
6,696
Son üye
CryMsty
Geri