Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Sıcak Gelişme: Dev Bitcoin Borsaları, Popüler Altcoin’i Delist Edebilir!

ant

Uzman Çavuş
Ethereum Classic’in ağı, çift harcamayla 5,6 milyon dolardan fazla ETC’nin kaybedildiği, %51’lik iki büyük saldırıya maruz kaldı. Bu nedenle birkaç kripto para borsası, dev altcoin Ethereum Classic’i platformundan kaldırılıp kaldırılmayacağına karar vermek için izliyor. 31 Temmuz – 6 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşen her iki saldırı da hacker’lar 807.260 ETC ile başarılı bir saldırı yaptı.

Saldırının yüksek karmaşıklık seviyesi, analistlerin hacker’ın Ethereum Classic ağı hakkında karmaşık bilgiye sahip olduğu sonucuna varmasını sağladı. Bitquery araştırma firması, 11 kötü amaçlı işlemin ya OKEx adresi olduğuna ya da OKEx’e bağlı şirketlerden birine ait olduğuna inandığı bir adresten kaynaklandığını söyledi.

bitcoin-hack-satoshiturk-scaled.jpg

Dev Bitcoin borsaları, popüler altcoin Ethereum Classic’i yakından izliyor!
The Block tarafından hazırlanan yeni bir raporda, büyük kripto para borsalarının Ethereum Classic’i yakından izlediklerini ortaya konuluyor. Poloniex, kripto parayı platformundan kaldırmayı düşünüyor. Ayrıca son haberlerde OKEx’in daha fazla saldırıları önlemek için ETC’yi platformundan kaldıracağı vurgulanıyor. Ancak OKEx CEO’su Jay HAO konuya yönelik şunları söyledi:

Saldırıya rağmen, popülerliği ve konumu nedeniyle ETC’yi listeden kaldırmak için acele etmeyeceğiz. Bunun yerine, güçlü sıcak cüzdan sistemimizi iyileştirmenin yollarını bulmaya odaklanacağız.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,186
Mesajlar
59,556
Kullanıcılar
6,725
Son üye
sefaclr
Geri
Üst