Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Şimdi Havadan Uçanlar Düşünsün

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
Son dönemlerde bir heyecan olsun diye kendime bir token çıkarma konusunda bazı çalışmalara başladım ve projesi olan yatırımcının bir çok farklı alanda kazançlı olacağını düşündüğüm bol airdroplu bir proje başlatma hedefim vardı. Bu alanda yapmış olduğum çalışmalar ile ilgili bir çok borsa ve platform ile görüştüm. Öncelikli kazanç sistemlerimizden birisinin Türkiye olması ve Türk kullanıcıları dolandıran piyango ve çekiliş sistemlerinin yerine adil ve objektif bir sistem oluşturma hedefimiz vardı. Bunun içinde borsalar ile gerek listeleme şartlarını görüşmek gerek ise ön satış başlatmak için görüştüm. Hem yerli hem de global bir borsası olan ve yaptığı ön satışlarda başarılı olmayan bir borsa ile yaptığım görüşmede (Bitci Değil) yaklaşık olarak listeleme ve likidite olarak 100 bin dolar listeleme ücreti talep ettiler. Ayrıca reklam marketing ve Market Maker içinde epey bir ücret talebi oldu ayrıca ön satış yapmayacaklarını da belittiler. Buraya kadar normal global listeleme ücretleride buna yakın ancak bahse konu borsanın globalde sadece 50 bin üyesi var bunlarında ne kadar aktif olduğu tartışılır.

Bugün ise global anlamda faaliyet gösteren PROBİT borsası ile yaptığım görüşmede bir çok alanda destek vereceklerini nasıl bir yol izleyeceğimizi projeye ne kadar faydalı işler yapabileceğimizi açıkca belirttiler sorduğum her soruya açık ve net bir şekilde cevaplar ve açık belgeler aldım. Bu anlamda aktif 2Milyon toplamda 4 milyon üyesi olan bir çok farklı alanda dil desteği olan bir borsanın çok uçuk bir ön satış fiyatı isteyeceğini düşünmüştüm. Ancak bir çok borsada listeleme desteği ile birlikte gerçekten Türk borsasının çok altında fiyat vereceklerini duymak beni hem sevindirdi hem de üzdü. Türk borsalarının çok yukarıdan uçmaları ve ilk 20 de olan bir borsanın sunduğu hacim ile global bir borsanın sunduğu hacim arasındaki fark ve istenilenler gerçekten neden ilerlemediğimizi kanıtlar nitelikte oldu. Keşke biraz aç uçsalar demekten ileri gidemiyorum.

Konuşmamız sırasında temsilci iyi birde haber verdi. Bir çok alanda çalışmaların bittiği ekibin oluşturulduğu ve tam anlamı ile Türkiye de faaliyet gösteren bir yerli borsa açacaklarının haberini paylaştı. Bu alanda bankalar ile de anlaşmaları tamamlanmış 2024 yılında Global ile aynı içeriklere ve özelliklere sahip bir şekilde tam anlamı ile Türk borsası olarak probit Türkiye işlemlerine başlayacak.

Sitemizin eski sponsorlarından olan Probit ailesine ülkemize hoşgeldin diyor ve bizleri zalimin elinden kurtardığı için teşekkür ediyoruz. Ne kadar rakip olur ise Türk borsaları da kendilerine o kadar çeki düzen verir market ve yatırımcı ile uğraşmazlar.

Şimdiden bol şanslar hocam. Umarım projeniz kimseyi üzmeden başlar ve ilerler
sağol hocam yatırımcıyı üzmemeye gayret ettiğim için sıkıntı yaşıyorum tüm planlarımı ona göre yaptım sonuç olarak bir ailem ve belirli alanlarda faaliyet gösteren gerek eşimin gerek ise benim bir adım var öncelikle ailemin başını öne eğmemek birinci amacım olur yoksa bunları düşünmesem zamanında çiftlik bank ve benzeri bir kaç platformdan aldığım yöneticilik tekliflerini kabul ederdim.
hatta alanında türkiyenin en büyük fabrikalarından birinden aldığım yöneticilik teklifini bile ürettikleri köpek mamalarının çok iyi olmadığı gerekçesi ile kabul etmedim. Bu alanda özellike ticari alanda fazla duygusal davranıyoruz eşim de ben de ve bu sebeple de kaybediyoruz.

aynen hocam en azından yerli insafı olmayan her işlemde sorun çıkartan yükselişte düşüşte sistemi kilitleyen borsalardan kurtuluruz

probit ile ilgili destek gerekirse haberimiz olsun :)
paribudan uzak durun blockchainleri patlaktı bilginiz olsun.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,182
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri