Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Şimdi XRP Yatırımcılarının Sırası Mı?

Hocam koini bence bu kadar küçümsemeyelim. Çünki önümüzde uzun bir dönem var. Sabah Allah korusun kalpden falan gidersin ripplenin fiyatını görürsen.:D
Küçümsemiyorum hocam. Verilere dayanıyorum. Bunlar grafiksel veriler. Her şey ortada. Beni tanımadığın apaçık. Ben kripto para doğacısıyım. Ripple bu doğaya ters bir coin.

Altcoin kelimesinin açılımı 'alternatif coin' Ripple bana göre sadece coin.

Sabah uyandığımda Ripple 100 bin dolar olursa şaşırmam. Piyasada balinalar oynadığı sürece her şey olabilir. Ripple uzaya istasyon kursa bile kalpten gitmem.

Ripple için hayatımda sadece iki defa grafiğe baktım. Onu da @haluk hocam için baktım. Hocam görüyor musun, ne diyorlar bana. :D

Sabah uyandığımda Ripple 100 bin dolar olursa şaşırmam. Piyasada balinalar oynadığı sürece her şey olabilir. Ripple uzaya istasyon kursa bile kalpten gitmem.

Ripple için hayatımda sadece iki defa grafiğe baktım. Onu da @haluk hocam için baktım. Hocam görüyor musun, ne diyorlar bana. :D
Evet görüyorum hocam... Şimdi ne yaparım diye düşünüyorum hatta... Ama hakkınızı yemem, sağ olun. :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,249
Kullanıcılar
6,716
Son üye
yuzarsifmann
Geri