Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Sizce hangi kyrptoyu almalıyım kaç x yapacak coinler

A

ardaarda35

Misafir
Merhaba arkadaşlar ytd olmamakla birlikte fikirlerinizi bekliyorum sizce hangi coin alınmalı yoksa hediye verilen coinlerin takibini mi yapmalı. Kac x olacak coin nasıl bulunur bunlarla ilgili fikirlerinizi bekliyorum. bazı kasma siteleri var kazıyor otomatik bunlardan para çekimi yapan oldu mu. doge de neler oluyor bitcoin düşecek mi yoksa bu seviyeler tamamen al fırsatı mı hepimiz zamanla göreceğiz elbette. bittorrentte neler oluyor seviye artışı olacak mı hep birlikte göreceğiz kısa vadede zengin olamasak bile en azından parayı 2ye katlamayı düşünen kaç kişiyiz.

hocam hayırlı olsun.
ilk kazanç konunuzu açmışsınız.
sistem sizi mesaj sayılarınıza göre aslında bilgilendiriyor sanırım gözünüzden kaçtı.
konular düzenli ve okunaklı olursa daha güzel olur.

Nokta işaretinden sonra bir satır alta geçerek konunuza okunurluluk verebilirsiniz.
iç içe girmiş metinler göz yorucu olabiliyor.

konunuza gelince.
konunuz bir çok soruyu barındırıyor ve cümleler birbirinden bağımsız.
uzun vadede ben kendim ETHEREUM tutuyorum yatırım yapmanızı tavsiye etmiyorum.
kaç x coin yapacak diye bir şey yok. kripto para nedir bilmeyen topluluğu takip etmek güzel oluyor çünkü kitlesel bir pump yapıyorlar farkında olmadan.
dogecoin incir ağacı depoluyor yolun sonunda yatırımcılarına verecek.
bittorrent'te bir şey olmuyor kaliteli bir alt yapı ama çok yolu var.
YTD

Merhaba arkadaşlar ytd olmamakla birlikte fikirlerinizi bekliyorum sizce hangi coin alınmalı yoksa hediye verilen coinlerin takibini mi yapmalı. Kac x olacak coin nasıl bulunur bunlarla ilgili fikirlerinizi bekliyorum. bazı kasma siteleri var kazıyor otomatik bunlardan para çekimi yapan oldu mu. doge de neler oluyor bitcoin düşecek mi yoksa bu seviyeler tamamen al fırsatı mı hepimiz zamanla göreceğiz elbette. bittorrentte neler oluyor seviye artışı olacak mı hep birlikte göreceğiz kısa vadede zengin olamasak bile en azından parayı 2ye katlamayı düşünen kaç kişiyiz.
Kanka Sana şöyle birşey diyebilirim TRON alt coinini önerebilirim en son 2020 yilinda 18 tl yi buldu Sonrada Eski halina düştü bugün Biraz takip etim artış Düşüş meselesini Bugun %30 luk bir Artış gördüm şuanki fiyati 0.15 Dolar Yapilan Analizlere göre Mayıs Ayında Yükseliş Yaşamasini Gösteriyor Yatirim Yapilacak Bi Altcoin Sana zarar etirmez en kötü ihtimalle Ana paranı Alırsın Yatırım Yapıp Biraz takip ederek uzun vadede kazanabileceğini umuyorum

Coinlerin zirvelere geldiğini düşünüyorum. Bundan sonra elden çıkarmaya bakacak herkes

benım bırkac arastırmam sonucunda XRP ve WIN suanda yukselmesı muhtemel kryptoların basında gelıyor.

YTD eklemeyi sevmesek bile arkadaşlar Yasal sorumluluklardan uzak durmak için konularımıza bunları eklemeli ve ona göre yorum yapmalıyız.
Eminim bunları zamanla sitemizde öğreneceksiniz.
Keyifli forumlar.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,186
Kullanıcılar
6,691
Son üye
Hancoin
Geri