Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Sizce nasıl bir etkinlik yapılmalı?

Bir sayfada table koyun her kullanıcı belirli sürede bir girip bir hücreyi istediği renkte boyasın ve topluluğun elinde pixelart resim oluşsun. Bunu da artık forumun hikayesi gereği nft falan yaparsınız bir katılımcıya hediye edilir

genel olarak forumdan o kadar memnunum ki, şimdiye kadar yapılan/yapılacak hiç bir etkinlik bu memnuniyetin üzerine çıkmadı/çıkamaz.

ikinci soruya gelirsem; forumda ve forum üyeleriyle alakalı olan herhangi bir şey olabilir, ben katılımın ücretli kazananında biraz olsun ihla olabileceği bir şeyden yanayım. özellikle katılımın ücretli olması hem şartları kolaylaştıracaktır hemde hileyi engelleyecektir. örneğin; katılım 0,5 dolar bnb kazanan 20 dolar bnb gibi

Bu arada herkesin söylediklerini not alıyor ve yapilabilrilik açısından degerlendiriyorum. Direkt söylediğiniz fikir olabilir. Direkt söylediğiniz fikir olmayabilir ama buraya yazacağınız fikir başka bir etkinliğe ilham olabilir. Bu konu bizim için önemli yani.

Yeri gelmişken belirtmek istedim.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,689
Son üye
SavKripto
Geri