Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

SkyWard Finance Testnet Airdrop

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Airdroba katılırken oluşturduğumuz Near cüzdanı haricinde bir cüzdan daha mı oluşturacağız?
Evet o test cüzdandı, şimdi gerçek cüzdan oluşturup kazandığımız SKYWARD'ları o gerçek cüzdana aktararak kilitlememiz gerekiyormuş

Binance hesabımdan 2 NEAR aldım ve oluşturduğum NEAR wallete gönderdim.
NEAR cüzdana ulaştıktan sonra cüzdan aktif oldu ve SKYWARD kilitleme işlemini gerçekleştirdim.

Aslında çekilir çile değil soracağım şey ama bu air drop'a ben de katıldım ilk başta verdiği 200 near in 195 ini skyward a stake ettim ve zaten geç girdiğim için bir şey vermedi ama 195 near i de geri vermedi.Kalan 4 küsür near i binance adresime yolladım oda gelmedi.

Aslında çekilir çile değil soracağım şey ama bu air drop'a ben de katıldım ilk başta verdiği 200 near in 195 ini skyward a stake ettim ve zaten geç girdiğim için bir şey vermedi ama 195 near i de geri vermedi.Kalan 4 küsür near i binance adresime yolladım oda gelmedi.
Ahaha olsa iyiymiş Aygun hocam

Bu arada ben dün hesap açmaya çalıştığımda yapamamıştım transferi o yüzden direk kapattım, bugün tekrar aynı adresle oturum açmak için seed girmek istedim kabul etmedi. Sonra tekrar aynı near adresiyle yeniden kaydolmaya çalıştım, kabul etti ve içinde 0.02 near vardı :D Çok garip.

Kayıt olduktan sonra şifre veya mail bilgisi istememesi garip, ya da biz mi bi yerden giriyoruz acaba?

Ahaha olsa iyiymiş Aygun hocam

Bu arada ben dün hesap açmaya çalıştığımda yapamamıştım transferi o yüzden direk kapattım, bugün tekrar aynı adresle oturum açmak için seed girmek istedim kabul etmedi. Sonra tekrar aynı near adresiyle yeniden kaydolmaya çalıştım, kabul etti ve içinde 0.02 near vardı :D Çok garip.

Kayıt olduktan sonra şifre veya mail bilgisi istememesi garip, ya da biz mi bi yerden giriyoruz acaba?
test net ve ana ağ arasın da kayboldunuz sanırsam hocam :D

Bu Near ekran görüntüsü
1624187107537.png

Bu da Skyward.

1624187122561.png

Yanlış bir şey yok dimi :D Soracaktım unuttum ben. Varsa da sağlık olsun artık. Garip şeyler oldu benim hesabımda :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,162
Kullanıcılar
6,692
Son üye
Ertugrul Bicer
Geri