Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Smooth Love Potion SLP / BUSD Teknik Analiz 22 Aralık 2021

Bonarous

Korgeneral
Merhaba, play to earn ve metaverse projelerinin en çok kullanıcıya sahip olanlarından biri olan ve GameFi endüstrisinin bayrağını taşıyan Axie Infinity'nin oyun için tokeni Smooth Love Potion (SLP) ile ilgili bir alım fırsatı olabileceğini düşünüyorum.

1640185674948.png

Günlük grafikte görüldüğü üzere Kasım'ın son haftasından beri bir düşüş trendi var. Ancak fiyat hareketleri 2 haftadır çok düşük ve son 24 saatlik işlem hacminde %50 artış gözlenmiş. Oyunun kullanıcı sayısı ise gittikçe artıyor. Son güncellemelerle oyunda Axie geliştirme ücretlerinde 1 AXS yerine 0,5 AXS gerekecek ama daha fazla SLP gerekecek.

Günlük grafikte RSI, 30'un altında 28,91 seviyesinde yer alıyor. İndikatör güçlü al sinyali veriyor.
Sinyal ve MACD çizgileri çok uzun zamandır grafiğin altında seyrediyor, MACD çizgisi Sinyal çizgisini dün pozitif yönde kesmeye başlamış. Bu indikatör de güçlü al sinyali veriyor.
Mumlar, Bollinger Bandının alt kısmında yer alıyor, bu da bir al sinyali.
Stochastic RSI da yukarı doğru eğim kazanarak 29,55 seviyesinde bulunuyor, bu indikatör de al sinyali veriyor.

BSC News'in haberine göre Axie Infinity topluluğu, Filipinler'deki tayfun yardım operasyonları İçin 450.000 USD'den fazla bağış fonu toplamış. Topluluk, Odette Tayfunu (Rai) kurbanları için metaverse'i aşarak yardımda bulunmuş. Yardım eden tek PlayToEarn blok zinciri Web 3.0 projesi Axie Infinity değil. Outer Ring, Legends of Vernari, Aurory, Crazy Defense Heroes ve Sipher, Filipinler'deki yardım çalışmalarına yardımcı olmak için çeşitli kanallardan bağışta bulunan GameFi projeleri arasında yer alıyormuş. Bu tarz olaylar hem toplumsal sorumluluk açısından kurumlara örnek oluyor hem de projelerin kendilerini dünyaya tanıtması için bir fırsat oluyor.

Topluluğun beklentisi, 2022 yılının ilk ayının bitiminde hem AXS hem de SLP için %130 kadar yükseliş. Bu da SLP için $0,07 fiyat hedefi demek.

Yatırım tavsiyesi değildir, lütfen herhangi bir kripto paraya yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın.

Ekli dosyalar

• 1640184949238.png
    1640184949238.png
    133.5 KB · Görüntüleme: 93

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,200
Kullanıcılar
6,695