Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Sociapol Token Ön Satışı

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
indir.jpg

Öncelikle duyurusunu yapacağım proje Bitci borsasında listelenecek ve ön satışları bitci tarafından yapılacaktır. Ancak diğer bitci ön satışları gibi bitcinin kendi projesi değil stratejik ortaklık anlaşması yaptıkları bir projedir. Proje ile ilgili detayları ve Ön satış bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz. Ön satış bilgilerine proje bilgilerine değinmeden önce gelişmiş bir çalışma sonucunda bir çok stratejik anlaşma ile birlikte uzun uğraşlar harcadıkları belli olan Sociapol ekibini kutluyorum diğer Türk projelerine de yapmış olduklarının referans olmasını ve yapmayı diledikleri sistemi istedikleri gibi geliştirebilmelerini diliyor ve tebrik ediyorum.

Sociapol önceki boğa döneminin en çok ses getiren kavramı olan metaverse kavramı ile NFT, social fi ve game fi kavramlarını bir arada kullanıcılara sunmaktadır. Sociapol sisteminde kullanıcılar nft ile oluşturacakları karakterlerini yine nft olarak farklı kıyafetler ile özelleştirebilmekte ve oyun platformu üzerinde karakterleri ile oyun oynayabilmektedir. Bunun yanında sociapol kullanıcıların içerik oluşturma ve görev yapma gibi sistemler ile SPOL token kazanmalarına fırsat vermektedir.

Sociapol NFT için NEAR platformu üzerinde hizmet veren PARAS ile ortak çalışmaktadır. Yapıkredi ve TEB gibi bankaların girişimci destekleme programları tarafından da desteklenen proje BNBCHAİN, coinoxs, portuma, SAGA, NVIDIA gibi global sistemler ile de resmi partner olarak ortaklık yapmaktadır. Bunun yanında Lauchpad alanında Kommınıtas, coinstore gibi iş birliklerine de sahiptir. Tabi ön satışlar ve Türkiye denilince ilk akla gelen Bitci de projedeki yerini almaktadır. Bitci yönetiminin yapmış olduğu en doğru seçim diyebilirim.

Sociapol kripto para alanında denetleme firması ve denetleme raporları ile öne çıkan CELTİK kurumundan almış olduğu yüksek değerlendirme ile en güvenilir Pre-launch projeleri arasında yer almaktadır. Örnek vermek gerekir ise DODO.EX platformu 92.89 puan değerlendirmesine sahip iken SPOL 94.25 puan değerlendirme ile CELTİK denetlemesini başarı ile geçmiştir.

Proje ile ilgili benim tek sıkıntım ise platforma kayıtlı whitelist seçeneğinde 240.000 USDT toplaması ve Ön Satışta da 200.000 USDT toplaması olabilir. Eğer yatırımcı alanında büyük destekleri yok ise bir süre global listeleme yapamayabilirler Örnek vermek gerekir ise MEXC global listeleme için ortalama 150.000 USDT listeleme ve 50.000 USDT likidite talep ediyor. MEXC Türkiye listelemesi ise 30.000 USDT, Türk Bitay bile 50.000 USDT listeleme ve 50.000 USDT likidite istiyor. Buda özellikle yerli projelerin global listeleme de sıkıntı yaşamasının en büyük sıkıntısı olabiliyor. İnşallah bu alanda güzel pazarlıklar ile listeleme ücretlerini aşağı çekebilirler.

Bitci Ön Satış Bilgileri:

Vesting ve Token Dağıtımı

Toplam Arz ($SPOL)100.000.000.000100%
Özel Satış (Private)12.000.000.00012%0.00004Özel satış esnasında %4 oranında kilit açılacak olup 6 aylık cliff süresinden sonra kalanı 24 aylık eşit taksitle açılacaktır.
Token Arzı (Public - IDO)3.000.000.0003%0.00008Satış esnasında %8 oranında kilit açılacak olup 2 aylık cliff süresinden sonra kalanı 12 aylık eşit taksitle açılacaktır.
Token Arzı (Public - IEO)5.000.000.0005%0.00008Satış esnasında %8 oranında kilit açılacak olup 2 aylık cliff süresinden sonra kalanı 12 aylık eşit taksitle açılacaktır.
Takım15.000.000.00015% 6 aylık cliff süresinden sonra kalanı 36 aylık eşit taksitle açılacaktır.
Danışmanlar4.000.000.0004% 9 aylık cliff süresinden sonra kalanı 24 aylık eşit taksitle açılacaktır.
Rezerv15.000.000.00015% 9 aylık cliff süresinden sonra kalanı 39 aylık eşit taksitle açılacaktır.
AR-GE5.000.000.0005% 6 aylık cliff süresinden sonra kalanı 36 aylık eşit taksitle açılacaktır.
Likidite16.000.000.00016% 12 aylık eşit taksitle açılacaktır.
Stratejik Partnerler5.000.000.0005% 3 aylık cliff süresinden sonra kalanı 24 aylık eşit taksitle açılacaktır.
Ödüller (Airdrop)1.000.000.0001% 24 aylık eşit taksitle açılacaktır.
Pazarlama19.000.000.00019% 3 aylık cliff süresinden sonra kalanı 36 aylık eşit taksitle açılacaktır.

Minimum ve Maksimum Alım Limitleri:
Herkese Açık Ön Satış

• Kişi Başı En Az Katılım: 8 USDT veya değerinde TRY,
  • Kişi Başı En Fazla Katılım: 20.000 USDT veya değerinde TRY,
Uyarı: Kilit süresi uzun kilit açılım yüzdeleri küçük bunları dikkate alarak ön satışa katılın.
Yatırım tavsiyesi değildir. Bilgilendirme amaçlıdır. ( @SatoshiTURK ve @Vonzarovich inceleme ve değerlendirmelerinizi merak ediyorum bir çok yerli ve yabancı platformda olumlu görüşler gördüm.)

F5153mNXEAAmHWu.jpg

GALXDi6WQAAn6XE.jpg

Talep durumu da çok önemli hocam. Tepkiler özellikle 777 de gördük. Talep edilmeyen mali en fazla 3x yapti
özel satış uzun sürmüştü ama o sadece platfomda üyeliği olanlara verilmişti. bu nasıl olur bilmiyorum ekip nerdeyse komple türk 450.000 USDT market hacmi ile çıkacak birde kilitler var tabi arzı düşük kalacak o kadar partner ile global listeleme olursa güzel gidecek bir proje olur orta vade de gibi

özel satış uzun sürmüştü ama o sadece platfomda üyeliği olanlara verilmişti. bu nasıl olur bilmiyorum ekip nerdeyse komple türk 450.000 USDT market hacmi ile çıkacak birde kilitler var tabi arzı düşük kalacak o kadar partner ile global listeleme olursa güzel gidecek bir proje olur orta vade de gibi
Değerlendirilebilir tabi ki ama yinede temkinli olmak lazım.

Ben biliyorsun kilitliye tövbeliyim artık :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,216
Kullanıcılar
6,694
Son üye
0xbawer
Geri