Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Sosyal Medya İle Exen Kazan

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
Screenshot_2024-02-02-20-43-19-254_com.bitexen.exchange.jpg

Yerli kripto para borsalarından olan bitexen yeni bir airdrop kampanyası başlattı. Basit olarak yapılacak bir kaç görev ile az takipçiniz olsa bile Twitter yani X platformu üzerinden görevleri yaparak Exen coin kazanabilirsiniz.

Bitexen web sitesi yada mobil uygulama üzerinde yer alan sosyal medya yönetimi alanından Twitter hesabınızı bağlama yaparak her gün yayınlanan görevleri yaparak puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanlar dan her 100 puan karşılığında ise 1 Exen kazanıyorsunuz.

Şuanda platformda yer alan görevlerin her biri 150 Puan değerinde yani 3 görevide yaparsanız 4 Exen alıyorsunuz çünkü 100 katları dönüşüyor. Ben kazandığım exenler ile bitexenclup üzerinden çark çevirim hakkı olarak kullandım 4 nft kaldığı için oraya yükleniyorum siz Exen olarak birikim yapabilirsiniz. Görevler basit Exen hesabı olmayanlar mesaj atarsa kayıt linki atarım.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,179
Kullanıcılar
6,689
Son üye
SavKripto
Geri