Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Spor Alanında Kullanılan Blockchain Projeleri

blockchain2.jpg

1. Fantom: Bu proje, spor ligleri ve organizasyonları için oyuncu transferlerinin ve ödemelerinin yönetimini sağlar.
  2. Arianee: Bu proje, spor etkinliklerine bilet satışı ve yönetimini sağlar.
  3. Socios: Bu proje, spor takımlarının taraftarlarıyla iletişim kurmalarını ve taraftarların takımlarını desteklemelerini sağlar. Chiliz altyapısında işlem yapabileceğiniz platformda ayrıca çeşitli ba*h*s işlemlerini de gerçekleştirebilir, çeşitli kazanımlar elde edebilirsiniz.
  4. Sports Ledger: Bu proje, spor aletlerinin üretim ve takibini sağlar.
  5. Bitci Global: Spor alanında kullanılan projeleri incelerken çoğu zaman Türk projelerini atlıyoruz. Bu alanda ciddi atılımlara imza atmış Bitci Global, Futbol'dan F1'e kadar pek çok spor alanının desteklenmesini sağlamaktadır. Çıkardığı taraftar tokenlar ile takımlarına üyelerin destek vermesini sağlayan Bitci Global, bir çok büyük takım ve milli takımlar ile sponsorluk ve taraftar token anlaşması imzalamıştır. Her ne kadar birbirlerinin rakipleri olsalar da Socios platformuna bağlı Chiliz projesi ile spor alanında kripto para sektöründe destek veren en önemli projelerdendirler.
  6. Bitexen Club: Bitexen bünyesinde hizmet veren Bitexen Club projesi ile çeşitli spor faaliyetlerinin organizesi, taraftar token vasıtasıyla takımların desteklenmesi gibi pek çok faaliyet alanını gerçekleştirmişlerdir. Bünyesindeki takımlara bakıldığında, özellikle küçük ve dünya çapında tanınmamış takımları destekledikleri görülmektedir.
  7. Shirtum: Kripto para NFT sektöründe, kulüplerin ve sporcuların çeşitli NFT satış ve pazarlama aşamalarını gerçekleştirerek spor ve sporcuya katkı sağlamayı amaçlayan projedir. Ülkemiz adı Galatasaray ile olan NFT anlaşması sonrası duyulmuştur.
Bu projeler sadece birkaç örnek olarak verilmiştir ve spor alanında kullanılan blockchain projeleri sayısı oldukça fazladır.

Portekiz merkezli bir futbol projesi daha vardı. Adını hatırlamıyorum. Bir ara al sat yapmıştım. Güzel yükseliyordu o zamanlar.

Buldum. İşte bu:

Portekiz merkezli bir futbol projesi daha vardı. Adını hatırlamıyorum. Bir ara al sat yapmıştım. Güzel yükseliyordu o zamanlar.

Buldum. İşte bu:

Spor alanında çok sayıda proje var. Ama isim yapmış projeler fazla değil hocam. Zaten birbirlerinin kuyusunu kazıyorlar. :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,175
Kullanıcılar
6,689
Son üye
SavKripto
Geri