Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

SUİ Binance Listelemesi ve Launchpool Geldi

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
TÜRK.png


Sui network bir çok farklı borsa ve platformda ön satış sürecini duyurmuştur. Bu anlamda kısa bir süre sonra Binance listelemesinin de geleceği bilinen durumlardan birisiydi ve bu haber fazla uzun süremedi. Binance sui listelemesine özel ön satış gibi bir etkinlik platformu olan launchpool programı ile BNB stake eden kullanıcılarına özel hediyeler sunmaktadır. Bu anlamda SUİ için düzenlenen etkinlikte de elinde bnb olan kullanıcılar launchpool alanından ellerinde bulunan bnb ve TUSD tokenleri kilitleyerek sui etkilinliğine katılabilmektedir.

1 mayıs saat:00.00 da başlayacak olan etkinlik 2 gün sürecek olup toplam da 20 milyon Sui coin ödülü bulunmaktadır. Etkinlikte BNB için 16 milyon adet TUSD token için ise 4 milyon adet sui coin ayrılmıştır. Kullanıcılar ödüllerini belirli aralıklar ile launchpool alanında farm ederek cüzdanlarına aktarabilmektedir. Ayrıca BNB vault alanında da bnb stakelere ödül verilmektedir.

SUİ launchpool ile ilgili bilgilere https://www.binance.com/en/support/...bnb-and-tusd-f76980d5d5e54d80b1348fd446e8f5d3 adresinden ulaşabilirsiniz.

Yatırım tavsiyesi içermemektedir.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,352
Mesajlar
62,638
Kullanıcılar
6,675
Son üye
bahadirkilic
Geri
Üst