Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Swipe (SXP) Coin Hakkında Düşünceleriniz?

iştah açıcı bir grafiği vardı ve toparlamış gibi gözüküyor ama iğnesini trend alt çizgisinin altına atmış.sert btc düşüşünden önçeki RSI uyumsuzluğu da cabası .tamamlamaya çalıştığı bir çanak formasyonu var ayı sezonuna girmezsek iş yapabilir öyle ki çanağın hedefi grafik ekranıma sığmıyor .bu piyasa için bile çok volatil olması bir yana tipik bir fincan kulp formasyonu da var haber ve ajandasını çok iyi bilmiyorum eğer ayı da değil de dipteysek çekici bir görüntüsü var

detay verin lütfen, sizden sonra gelecek arkadaşlarda bilgilensin.
Doğru haklısınız hemen detay vereyim dominance demek ''bitcoinin piyasa hakimiyetini gösteren bir güç'' dominance grafiğine ulaşabilirsiniz. Googleye btc.D yazarak aratmanız yeterli olur. Ne demek istediğime gelirsek bu dominance, sxp'yi çok etkiliyor dominancenin ufak bir düşüşü sxp'yi arttırır, ufak bir yükselişi sxp'yi düşürür.

Söyleyeceklerim kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Her ne kadar burda swipecoin hakkinda bilgi almak istesen de tekrar söylüyorum araştırıp öğrenin burdaki yorumlara güvenip yatırım yapmayın piyasa çok hareketli ne olacağı belli değil düşer de yükselir de bilemeyiz ama alıp ben uzun süre yükselmesini beklerim dersen de tamamen senin fikrin

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,298
Kullanıcılar
6,694
Son üye
yusufbayar
Geri