Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Switchere Nedir?

F

farukelhkn

Misafir
Konu Başlıkları Açıklayıcı Olursa Daha Güzel Olacaktır....
og-logo.png

Switchere, bir kredi veya banka kartı kullanarak euro ve ABD doları ile bitcoin, litecoin veya ethereum satın almanın açık ara en basit yollarından biri. 2019 sonbaharında başlatılan, Estonya merkezli bir anlık değişim hizmetidir. Nispeten yeni bir borsa.

Switchere, kripto para satın almak için basit, hızlı ve güvenilir bir ağ geçidi olacak şekilde tasarlandı. Sonuç olarak, kafa karıştırıcı özelliklerle, seçeneklerle veya pazarlarla dolu değildir. Tam tersine - tamamen düzenlenmiş bir borsa için etkileyici olan kripto para satın almanın en sorunsuz yolunu sağlar. Ayrıca, ödeme işlendikten hemen sonra paralar cüzdanınıza ulaşır.

Switchere hukuki cepheyi ciddiye alır ve uluslararası AML / KYC standartlarını kullanır, lisanslı ve sertifikalı bir global operasyon yürütür.

Platform herhangi bir özel ücret talep etmez ve her zaman sipariş ettiğiniz kripto miktarını alırsınız, ancak satış fiyatları yaklaşık olarak belirleniyor. Mevcut piyasa fiyatı ile karşılaştırıldığında % 10'a yakın prim istiyorlar.


Yönetmeliklerle tamamen uyumlu olmasına rağmen, Switchere 100 EURO'yu geçmemesi durumunda kayıtsız kripto para alımlarına izin verir

Switchere, yardıma ihtiyacınız olması veya herhangi bir sorunuz olması durumunda web sohbeti, e-posta ve telefon aracılığıyla kesintisiz müşteri desteği ve günün her saati yardım sunar.

Switchere'ın üç popüler kripto para birimi satın almak için var olduğunu, ancak bir pazar yeri olmadığını, bu nedenle kripto para birimlerinizi orada satamayacağınızı unutmayın. Platform kesinlikle bitcoin, litecoin veya ethereum satın almak içindir, ancak gelecekte daha fazla kripto para birimi eklenmesi muhtemeldir.

Şirket dünya çapında faaliyet gösterir ve aşağıdaki ülkeler dışında tüm Visa ve Mastercard banka kartlarını kabul eder: Afganistan, Cezayir, Bahamalar, Bahreyn, Bangladeş, Beyaz Rusya, Bolivya, Botsvana, Brezilya, Kamboçya, Kanada, Küba, Ekvador, Mısır , Etiyopya, Gana, İzlanda, İran, Irak, Japonya, Fas, Kuveyt, Lübnan, Libya, Makedonya, Namibya, Nepal, Nijerya, Kuzey Kore, Umman, Pakistan, Filistin, Çin, Katar, Suudi Arabistan, Güney Sudan, Sri Lanka , Sudan, Suriye, Trinidad ve Tobago, Tunus, Uganda, Birleşik Arap Emirlikleri, Amerika Birleşik Devletleri, Vanuatu ve Yemen.

Switchere, ödeme hizmeti sağlayıcısı tarafından belirlenen yasal gereklilikler nedeniyle bu ülkelerden banka kartlarını kabul etmemektedir.

Switchere'nin sitesi son derece iyi tasarlanmış ve kullanımı kolaydır. Bitcoin, litecoin veya ethereum satın almayı neredeyse çok kolaylaştırıyor.

Zaman en iyi güvenlik testidir ve Switchere nispeten kısa bir işletim geçmişine sahiptir, bu yüzden gerçekte ne kadar güvenli olduğunu söylemek zordur.

Çoğu kripto para birimi borsası, paranızı doğrudan borsanın cüzdanlarına göndermenizi ister. Yine de, Switchere burada tam tersi yönde ilerliyor - doğrudan cüzdanınıza para gönderiyor, bu yüzden onları güvende tutmak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

Yine de, hesabınızı Google tabanlı iki faktörlü bir doğrulama (2FA) ile koruyabilirsiniz; bu, birisinin şifrenizi kırması durumunda hesabınıza kimsenin erişememesini sağlar. Ayrıca, tam olarak söylediği şeyi yapan bir Otomatik Çıkış özelliği vardır - varsayılan olarak 10 dakika hareketsiz kaldıktan sonra sizi platformdan çıkarır. Süreyi hesap ayarlarınızdan değiştirebilirsiniz; en kısa 5 dakika ve en uzun 60 dakika.

Switchere, bitcoin, litecoin veya ethereum gibi kripto para birimleri satın almanın hızlı ve güvenilir bir yolunu arayan herkes için mükemmel bir seçenektir. Küçük miktarlarda euro ile kripto satın almanın bir yolunu arayanlar için daha da iyi bir seçenektir - kayıt gerektirmez.

Üç aşamalı satın alma süreci, yeni başlayanlar için bile basittir ve yardıma ihtiyacınız olursa, yardıma ihtiyacınız olduğunda size yardım etmeye istekli bir canlı destek ünitesi mevcut.

Genel olarak, Switchere borsası kripto paralarla hiç alakası olmayan, teknoloji meraklısı olmayan bir kullanıcı iseniz veya yalnızca kripto satın almanın hızlı bir yolunu arıyorsanız, tavsiye edebileceğim bir platform.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,352
Mesajlar
62,637
Kullanıcılar
6,675
Son üye
bahadirkilic
Geri
Üst