Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

TAB Gıda Kaç Tavan Yapar?

Bugün Gong çalıyor Tab Gıda için.

Tavan baslayacaktir zaten de bakalım nereye kadar gidebilecek.

İsrail filintin savaşı ne kadar etkileyecek tab gidayi
dün borsanın içinden geçtiler zaten hocam direkt olarak etkileyeceğini düşünmüyorum yıllardır her savaş muhabbetinde aynısı yapılıyor ancak burger kıng ismi evet israilli bir şirkete ait franchse yapılmış yıllar önce ancak tüm üretimi her şeyi uzun bir süredir tab gıdada hatta yurt dışındaki tab gıdaya ait mağazalar harici ürün içeriği ve tatları çok farklı grup içerisinde bir çok daha marka var

Burger King®?, Ekim 2010'da merkezi Brezilya'da bulunan yatırım şirketi 3G Capital tarafından devralınmıştır ve Restaurant Brand International (RBI) çatısı altında faaliyet göstermektedir. Markanın Türkiye operasyonlarını ise aralıksız olarak bir Türk şirketi olan TAB Gıda yürütmektedir.

Son düzenleme:
dün borsanın içinden geçtiler zaten hocam direkt olarak etkileyeceğini düşünmüyorum yıllardır her savaş muhabbetinde aynısı yapılıyor ancak burger kıng ismi evet israilli bir şirkete ait franchse yapılmış yıllar önce ancak tüm üretimi her şeyi uzun bir süredir tab gıdada hatta yurt dışındaki tab gıdaya ait mağazalar harici ürün içeriği ve tatları çok farklı grup içerisinde bir çok daha marka var
Valla hocam bende şahsen çok etkileyeceğini düşünmüyorum. Katılım sayısı da bunu gösteriyor zaten rekor katılım bu fiyattan olmasına ragmen 5 milyon katılım.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,248
Kullanıcılar
6,700
Son üye
Wolfman0735
Geri