Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Telegram BTC Click Bot İle Satoshi Kazanmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Selamlar iyi forumlar.
Youtube üzerinde dolaşırken böyle bir telegram "BTC Bot, LTC Bot" bu başlıklar ile paylaşılan videolar görmüştüm ancak çoğu scamdir bunu biliyorsunuzdur.
ancak Youtube üzerinden para kazanma yollarını paylaşan bir arkadaş "bu tarz botlar scamden başka birşey değildir tek ödeme yapan BTC Click Bot'dur"
demişti benimde aklıma yattı ve ödeme alan kullanıcılar gördüm ve forumdakilerle paylaşmak istedim :)
olay çok basit sizi bir linke yönlendiriyorlar ve siteye giriyorsunuz 10 saniye bekleme süresi var süre dolduktan sonra bota geri dönüyorsunuz ancak kazandığınız satoshi oranı baya az olucaktır. (0.1-3 arası veriyor)
başka telegram gruplarına katılıp da kazanabiliyorsunuz ben 1 tane kanala katılıp 8.6 satoshi kazanmışım
bot.png
gördüğünüz gibi
minimum ödeme limiti 3000 satoshi yani 7.44282 TRY'dir.
"Visits sites" diyerek siteye gidip bekliyorsunuz belirli bir süre üst kısımda yazıyor zaten kaç saniye olduğu.
"Message bots" diyerek sizi bir bota yönlendiriyor ve bota mesaj atıyorsunuz satoshi kazanıyorsunuz ancak onu denemedim ne kadar verdiği konusunda bilgim yok.
"Join chats" diyerekte sizi bir kanala yönlendiriyor ben 1 kanala katılarak 8.6 satoshi kazanmışım ki bunun pekte bir limiti yok.
"My ads"diyerek Link URL ekleyebilir,Bot diyerek botunuzu ekleyebilir, Channel or group diyerek kanal ya da grubunuzu ekleyebilirsiniz.

4.png

Şimdi botu başlattıktan sonra telefonunuza ya da bilgisayar üzerinden yapıyorsanız bilgisayarınıza
Macro Recorder programı kuruyorsunuz.
ardından diyelim ki Visits site dediniz 10 saniye beklediniz ve geri çıktınız bota döndünüz.
bunu programa kaydediyorsunuz ve başlatıyorsunuz gece uyumadan önce bırakabilirsiniz 8-10 saat civarı kazanç 0.1 ile 3 arasında olduğu için günlük gruplara katılıp vs 20 30 tl kazanma imkanı sağlayabiliyor.

Refli link:https://t.me/BitcoinClick_bot?start=0nvB9
Refsiz link:https://t.me/BitcoinClick_bot
iki adet link koydum istediğinizden girip satoshi kazanmaya başlayabilirsiniz destek olmak isteyen arkadaşlar referanslı linkten başlarsa şimdiden teşekkürler :)
iyi forumlar.

ricky gervais laughing GIF

artık scamler ile uğraşamam

umarım anlatabilmişimdir kardeşim :)

ricky gervais laughing GIF

umarım anlatabilmişimdir kardeşim :)
hocam denemeden bilemeyiz ben denerken diğer insanlara da sunmuş bulunmaktayım ödeme alamazsam zaten konuyu silerim ya da scam siteler gibi bir konu kısmı var oraya atıp kilitleyebilirsiniz.

hocam denemeden bilemeyiz ben denerken diğer insanlara da sunmuş bulunmaktayım ödeme alamazsam zaten konuyu silerim ya da scam siteler gibi bir konu kısmı var oraya atıp kilitleyebilirsiniz.
yok hocam olur mu yaa biz bunları takip ediyor patladığı zaman scam'a taşıyoruz ama senden ödeme alıp almadığına dair bilgi bekliyoruz :)
para falan yatırmayın yeterli bizim için.

bu arada üyeler bilir beni gif paylaşmak hoşuma gidiyor anlık ruh halini yansıtıyor :)

yok hocam olur mu yaa biz bunları takip ediyor patladığı zaman scam'a taşıyoruz ama senden ödeme alıp almadığına dair bilgi bekliyoruz :)
para falan yatırmayın yeterli bizim için.

bu arada üyeler bilir beni gif paylaşmak hoşuma gidiyor anlık ruh halini yansıtıyor :)
tamam hocam zaten refli linkten diğer forum üyelerinden girmesi daha iyi olur kanımca daha hızlı satoshi kazanıp ödeme alıp almadığımı gösterebilirim iyi geceler bu arada :)

Konu tanıtımı yapan üye 21 Şubat 2021 tarihinden sonra forumda aktif olmamış...Görünüşe göre ortada bir ödeme kanıtı da yok... Güncel bir ödeme kanıtı sunuluncaya kadar , bu konu kilitli bir şekilde SCAM etiketiyle ilgili bölümde bulundurulacak..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,184
Kullanıcılar
6,690
Son üye
Yusuf Erdoğan
Geri